Wpis z mikrobloga

Czytam sobie wczorajszy wpis typa o ksywie koroluk (pic rel) i powiem wam, że nie wiem jak ktoś taki może być dla kogoś jakimś autorytetem czy guru i nawet nie chodzi tutaj o argumentacje, którą używa w swoich filmikach bo ta jest raz bardziej słuszna raz mniej, ale o tym, że typek jest z rodzaju tych, którzy masturbują się do własnego zdjęcia i mają #!$%@? ego jak stąd do kosmosu. Wiecie ten typ ludzi, który nawet jak mówi do rzeczy to #!$%@? was swoim poczuciem nieomylności i zajebistosci, taki Grzegorz Braun lewicy. Mimo, że kilka lat siedzę na wykopie jeszcze niedawno typek mi był totalnie anonimowy (odkryłem go przy filmie o Roli) jak jednak widzę w świecie lewicy jakąś tam popularność ma bo wyświetleń pod filmami sporo, ale też bez przesady bardziej poziom szura Jabłonowskiego z prawicy niż poważnych kanałów.Jest to o tyle ważne, że jemu się chyba wydaje inaczej i wczoraj odpłynął, popełniając zajebiste combo.

Najpierw poważnie wziął propozycję jakiegoś anonimowego wykopka, który z dupy rzucił o debacie z posłami konfederacji i potraktował to jak zaproszenie z samego klubu parlamentarnego, a potem jak już odpowiedział anonimowi na to, uznał, że jego odpowiedź jest tak zajebista, że trzeba się z nią podzielić ze światem. Nie wiem czy rozumiecie, prześmiewczy niszowy youtuber, który stworzył kilka filmików,totalnie anonimowy bez nazwiska i twarzy, którą zastąpił pyskiem labradora uznał, że naprawdę ktoś chciałby z nim prowadzić publiczną dysputę na jakimś większym poziomie niż odpowiedź na jego komentarz w internecie. Koleś stawia się gdzieś na poziomie poważnego publicysty i jeszcze z nieskrywaną dumą dzieli się swoim zdaniem na swój temat i swojej zajebistości z wykopem. Jest tak przekonany o swojej nieomylności, że hashtag jaki stworzył do swoich materiałów nazwał korolukmasakruje jak sądze mające mieć odniesienie do masakrującego Korwina. Tylko Korwin, który notabene też uważam, że ma #!$%@? ego ten przymiotnik nie nadał sobie sam jak nasz bohater tylko został mu nadany przez jego elektorat.

#bekazlewactwa. #4konserwy #polityka
rakiwo - Czytam sobie wczorajszy wpis typa o ksywie koroluk (pic rel) i powiem wam, ż...

źródło: comment_1613299197kjilx618kq46OEfjjGW0XG.jpg

Pobierz
  • 53
a tak naprawdę komunikując się z nimi za pomocą gestów, mimiki i tonu głosu, które pozwalały zrozumieć wiele.


@rakiwo: ...a tak naprawdę to Grzesiak używał prawie samych hiszpańskich słów, które są takie same w języku angielskim, który to Polacy znają dobrze. Mogę się pokusić o stwierdzenie że użył tylko 7% słów bez takiego odpowiednika, co jest na pewno dokładniejszą estymatą, niż mit o komunikacji niewerbalnej ( ͡° ͜ʖ ͡
komunikacja niewerbalna stanowi 93% całej komunikacji a słowa stanowią tylko 7%, co powoduje, że słowo mówione jest bardziej precyzyjne


@rakiwo: Jeśli w komunikacji na żywo 93% przekazu stanowiłyby sygnały niewerbalne, to byłby to argument za tym, że właśnie słowo mówione jest nieprecyzyjne.
@rakiwo: usuń konto chłopie, zostałeś przeorany na wszelie możliwe sposoby i dalej robisz z siebie pośmiewisko.

chodzi o to, że jesteś w stanie zrozumieć każdy język świata w każdej sytuacji, tylko o to, że mimo braku znajomości danego języka za pomocą gestów, słów tonu głosu, zachowania jesteś w stanie się z taką osobą skomunikować w elementarny sposób jeśli zajdzie potrzeba.


Powodzenia w komunikacji niewerablnej z Bułgarem, który na TAK kiwa głową
@rakiwo: Łap plusa kolego, mnie też drażni ten koleś #!$%@? niesamowicie, nie wiem co bardziej mnie #!$%@? jego poza na hehehe intelektualistę wielkiego trolla czy to, że on chyba naprawdę momentami zaczyna wierzyć, że jest jakimś masakratorem. W sumie to nie dziwi, bo prawie każde rzadkie kupsko które sadzi spotyka się z niezrozumiałym poklaskiem w postaci plusów liczonych w setkach pytanie tylko kto plusuje taką #!$%@?ę?