Wpis z mikrobloga

Czytam sobie wczorajszy wpis typa o ksywie koroluk (pic rel) i powiem wam, że nie wiem jak ktoś taki może być dla kogoś jakimś autorytetem czy guru i nawet nie chodzi tutaj o argumentacje, którą używa w swoich filmikach bo ta jest raz bardziej słuszna raz mniej, ale o tym, że typek jest z rodzaju tych, którzy masturbują się do własnego zdjęcia i mają #!$%@? ego jak stąd do kosmosu. Wiecie ten typ ludzi, który nawet jak mówi do rzeczy to #!$%@? was swoim poczuciem nieomylności i zajebistosci, taki Grzegorz Braun lewicy. Mimo, że kilka lat siedzę na wykopie jeszcze niedawno typek mi był totalnie anonimowy (odkryłem go przy filmie o Roli) jak jednak widzę w świecie lewicy jakąś tam popularność ma bo wyświetleń pod filmami sporo, ale też bez przesady bardziej poziom szura Jabłonowskiego z prawicy niż poważnych kanałów.Jest to o tyle ważne, że jemu się chyba wydaje inaczej i wczoraj odpłynął, popełniając zajebiste combo.

Najpierw poważnie wziął propozycję jakiegoś anonimowego wykopka, który z dupy rzucił o debacie z posłami konfederacji i potraktował to jak zaproszenie z samego klubu parlamentarnego, a potem jak już odpowiedział anonimowi na to, uznał, że jego odpowiedź jest tak zajebista, że trzeba się z nią podzielić ze światem. Nie wiem czy rozumiecie, prześmiewczy niszowy youtuber, który stworzył kilka filmików,totalnie anonimowy bez nazwiska i twarzy, którą zastąpił pyskiem labradora uznał, że naprawdę ktoś chciałby z nim prowadzić publiczną dysputę na jakimś większym poziomie niż odpowiedź na jego komentarz w internecie. Koleś stawia się gdzieś na poziomie poważnego publicysty i jeszcze z nieskrywaną dumą dzieli się swoim zdaniem na swój temat i swojej zajebistości z wykopem. Jest tak przekonany o swojej nieomylności, że hashtag jaki stworzył do swoich materiałów nazwał korolukmasakruje jak sądze mające mieć odniesienie do masakrującego Korwina. Tylko Korwin, który notabene też uważam, że ma #!$%@? ego ten przymiotnik nie nadał sobie sam jak nasz bohater tylko został mu nadany przez jego elektorat.

#bekazlewactwa. #4konserwy #polityka
rakiwo - Czytam sobie wczorajszy wpis typa o ksywie koroluk (pic rel) i powiem wam, ż...

źródło: comment_1613299197kjilx618kq46OEfjjGW0XG.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: Nie piecze mnie dupa, jak widzisz kompletnie nie odnosiłem się do merytoryki jego wypowiedzi, ba nawet przyznałem, że zdarza mi się z nim zgadzać. Ale to, że się z kimś zgadzam nie zmienia tego, że uważam go za toksyczną osobę, a kolega koroluk pod swoim wpisem wczoraj usłyszał dokładnie to samo ode mnie.
  • Odpowiedz
@rakiwo on wziął tego baita na serio xD Żaden polityk nie myśli poważnie o debacie z korolukiem, niby czym on miałby sobie zasłużyć żeby stanąć obok takiego MENTZENA. Jakimis gówno wpisami albo filmikami na wykopie? xD Aż polecę cytatem

Nie dawajcie psom tego co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, nie poszarpały was (Mt 7, 6)?
  • Odpowiedz
typek jest z rodzaju tych, którzy masturbują się do własnego zdjęcia i mają #!$%@? ego jak stąd do kosmosu


@rakiwo: Mówimy o tym samym gościu, który z tego co wiem nigdzie swoim zdjęciem się nie chwali, a w necie występuje anonimowo?

Nie wiem czy rozumiecie, prześmiewczy niszowy youtuber, który stworzył kilka filmików,totalnie anonimowy bez nazwiska i twarzy, którą zastąpił pyskiem labradora uznał, że naprawdę ktoś chciałby z nim prowadzić publiczną dysputę
  • Odpowiedz
@TenTypZez: To, że nie chwalisz się zdjęciem czy danymi wcale nie musi oznaczać, że nie jesteś narcyzem. Narcyzm często wynika z kompleksów.

Nie odnoszę się ani do tonu głosu czy merytoryki, tak jak powiedziałem z częścią się zgadzam z częścią nie, jeśli ktoś potrafi na niego spojrzeć zdroworozsądkowo to jest okej, ale jest tu wielu takich co karmi jego ego i jak już wspomniałem wcześniej kwestią czasu jest dojście do ostatniego
  • Odpowiedz
To, że nie chwalisz się zdjęciem czy danymi wcale nie musi oznaczać, że nie jesteś narcyzem. Narcyzm często wynika z kompleksów.


@rakiwo: Nawet jakby twoja diagnoza była trafna, to w sumie w czym to przeszkadza? Niech sobie nawet myśli o sobie, jak o bogu, dopóki nie opiera argumentacji na swoim autorytecie, tylko na konkretnych informacjach. Nadal jednak podejrzewam, że budujesz całą rzeczywistość wokół subiektywnego wrażenia wywołanego przez dość specyficzny wyższościowy ton
  • Odpowiedz
@rakiwo: Też mogę z pełnym przekonaniem o własnej nieomylności stwierdzić, że ziemia krąży wokół słońca. No, właściwie wokół środka ciężkości układu słonecznego, ale wiesz o co chodzi. Czy to czyni mnie narcyzem? Poza tym przeczytaj kilka zdań przed ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Jeżeli wypowiadasz się na temat faktów naukowych to nie, ale on wypowiada się nad wyższością słowa pisanego nad mówionym co nie jest już faktem a jego opinią, nawet jeśli słuszną to używanie argumentu "grupa X to pośmiewisko a ludzie mądrzy myślą w tym temacie jak ja" jest totalnym odlotem i nie ma nic wspólnego z celną argumentacją.
  • Odpowiedz
@rakiwo: Przecież to nie jest żadna kontrowersyjna teza, że pismo lepiej się sprawdza w rzetelnym przekazywaniu informacji, niż telewizyjna debata. Tak jak oczywiste jest, że raczej podejmiesz lepsza decyzję, gdy nad czymś się dłużej zastanowisz, niż reagując z zaskoczenia.

Oczywiście masz pełne prawo się z tą tezą nie zgadzać i wejść z nią w polemikę, ale jak narazie nie przedstawiłeś żadnych kontrargumentów, a marudzisz.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Nie ma żadnych badań naukowych na to, że pismo lepiej sprawdza się w rzetelnym przekazywaniu informacji tak jak nie ma żadnych dowodów, że jak się nad czymś dłużej zastanowisz to podejmiesz bardziej słuszną decyzję, jest wiele osób, które pod wpływem stresu i adrenaliny reagują lepiej i ich mózg działa w sposób bardziej trzeźwy. To jest kwestia bardzo indywidualna. I to właśnie różni fakt od opinii, fakt jest niepodważalny, opinia jest
  • Odpowiedz
Koleś stawia się gdzieś na poziomie poważnego publicysyy


@rakiwo: Trzeba mieć jakąś licencję na bycie publicystą w necie?

Skoro Ziemkiewicz może być "poważnym publicystą" to dowolna osoba w necie też może być.
  • Odpowiedz
Nie ma żadnych badań naukowych na to, że pismo lepiej sprawdza się w rzetelnym przekazywaniu informacji tak jak nie ma żadnych dowodów, że jak się nad czymś dłużej zastanowisz to podejmiesz bardziej słuszną decyzję, jest wiele osób, które pod wpływem stresu i adrenaliny reagują lepiej i ich mózg działa w sposób bardziej trzeźwy.


@rakiwo: No absolutnie żadnych. Dlatego wszystkie wyniki badań prezentuje się na freestyle-bitwach pod beaty Timbalanda, zamiast publikować w
  • Odpowiedz
@TenTypZez: oho kolejny argument z dupy, skoro są to pewnie mi je wskażesz. Bo ja ci chętnie wskaże te, które mówią, że słowo werbalne wraz z gestykulacją jest jakieś 7 razy bardziej dokładne od tego niewerbalnego napisanego na papierze.
  • Odpowiedz
@rakiwo: Śmiało, pokaż. Z pewnością też wskażesz cywilizacje oparte na przekazie werbalnym, które dominują nad tymi korzystającymi z pisma. W szkole też z podręczników nie korzystałeś, ani książek?
  • Odpowiedz
Nie ma żadnych badań naukowych


@rakiwo: Tak jakby samo badanie naukowe nie było często rodzajem polemiki między naukowcami xD

Rozumiem, że wszelkie odkrycia naukowe były wynikiem zdrowej debaty i chłopskiego rozumu, a nie wieloletnich eksperymentów zakończonych konsensusem naukowym?
  • Odpowiedz