Wpis z mikrobloga

Coin na dzisiaj z potencjalnym zarobkiem 28%. W czasie rysowania targetu aby tu wrzucić, już zaczał rosnąć i nie zajałem pozycji w dobrej cenie poki co. Wiec bede sie starał lapnac jakis retest, od linii fioletowej w gore.
Oczywiscie nie namawiam do niczego bo spekulacja to nie obieranie ziemniaków, a jedynie przypuszczenie ruchu cenowego. Dodatkowo REEF to nowa krypto.
#kryptowaluty
Fangu - Coin na dzisiaj z potencjalnym zarobkiem 28%. W czasie rysowania targetu aby ...

źródło: comment_1613228192RNINGSxQ98DlPxPpw1syNC.jpg

Pobierz
  • 7
@Fangu: niedokladnie to narysowalem bo w mojej ocenie mamy kilka godzin na zajecie pozycji przed wylamaniem kanalu rownoleglego. Wykres pozniej zapdajtuje
@Fangu: Reef to dobry kandydat do trzymania. Projekt defi na Polkadot, który chce zapewniać płynność dla dexów i cexów. Narazie nie uruchomili main netu i dopiero weszli na rynek, ale już ma z 70 milionów market cap.
@maniok: smart money rozegra to na jakies 45%, skupują powyzej 0,044 target 0,065
ja sie postaram zrobić to na jakies max 40%, wszedlem w 0,0465 i wyjde w okolicach 0,062
Ale wsytarczy ze dominacja wystrzeli do gory i szlag z calej strategii wiec w kazdej chwili caly mistrny plan moze pojsc w piszdu :P
@Myrdin: dzieki za analize fundamentalną, akurat tego nie potrafie oceniać tzn oddzialywania fundamentow na wycene instrumentu. Ale tak jak mowisz marketcap przy tak mlodym projekcie jest obiecujacy ku dalszym wzrostom
@maniok: aha jedna istotna uwaga, ze kupuje sie wybicie formacji (czyli dopiero wyjscie z kanalu = zalozenie pozycji long), ja tutaj ryzykuje aby zwiekszyc potencjalny zysk. Moze nie dojsc do wybicia góra kanalu i zaneguje to formacje