Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: Bo produkcja czegokolwiek wymaga sztabu ludzi którzy potrafią zarządzać. Jest nawet specjalny kierunek na studiach z dziwnego powodu bardzo wyśmiewany w tym kraju. Potem mamy #!$%@? takich PiSowców którzy potrafią coś NAKAZAĆ, albo ZAKAZAĆ bo zarządzanie skrzyniętą grupą ludzi już wychodzi poza ich kompetencje. Oni własną koalicją tak zarządzają że PiS jest na skraju utraty większości xD

Zresztą prywatny sektor nie lepszy. Jak wygląda zarządzanie projektami widać po Comarchu czy
@elon_w_zbozu: Zajmuje się robieniem prototypów elektroniki i potwierdzam. Prototyp jest zawsze łatwy bo nie na większych ograniczeń. A potem certyfikaty, wymagania, przystosowywanie do produkcji, przygotowanie pod testy i optymalizacja. Nic ciekawego.

Działający prototyp to dopiero początek prawdziwych kosztów, problemów i testowania. Mam na koncie sporo urządzeń które nigdy nie wyszły z prototypu i to są moje najlepsze projekty, bo nie musiałem ich piłować żeby zawsze działały, tylko pyk-pyk jako tako i