Wpis z mikrobloga

Połmózg @Karaghora_ wrzucił mnie na czarno, a miałem z nim jedną wymianę zdań do tej pory, po której usunął wpis xd, to jest moja odpowiedź do niego:
@Karaghora_: Fantazjujesz i powielasz bzdety. Bitcoin korzysta głównie z energii odnawialnej, a produkcja tejże rośnie w tempie wykładniczym. Ogólnie ilość energii produkowanej przez ludzkość tak samo jak zapotrzebowanie rosną bardzo szybko. Wątpię żeby Bitcoin nawet za wiele lat miał bardziej nadzwyczajny udział w zużyciu energii niż teraz. W ogóle śmieszne jest to zaburzenie perspektywy u szitkojniarzy. Kiedy mowa o cenie, która kiedyś wynosiła zero a teraz 40k, nocoinerzy słusznie zauważają, że procentowo już nie będzie takich wzrostów jak kiedyś. Przy zużyciu energii które kiedyś też było pomijalne a teraz jest duże, szitkojniarze robią ekstrapolację najlepiej na następne 500 lat i krzyczą, że bitcoinarze zbudują sferę Dysona i zabiorą całą energię ze Słońca.
#kryptowaluty #bitcoin
  • 16
@Manah: ale po co komu POW jak można używać POS, to jak z moim oplem diselem a elektryczną teslą ¯\_(ツ)_/¯
pewnie że można jeździć na ropę i ja jeżdżę ale wiem że za kilka lat już nie będę a wam się wydaje że pow to genialne osiągnięcie na miarę 2030 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dean_corso: Dodatkowo nie ma co ukrywać, "górnik" PoS nie będzie szukał tańszego źródła energii do kopania tylko tańszej chmury żeby postawić węzeł. Kolejny z wielu argumentów przeciwko PoS jaki przychodzi do głowy.
@kamil-wasniewski: Spoko. W większości to domena sziciarzy, którzy blokują byś nie odpowiedział. Ja osobiście w 99% przypadków banuję osoby, które mnie zbanowały, bo po kij mam czytać wpisy kogoś, kto mnie cenzuruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)