Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@guru8 ale ryż czy ziemniaki niosą za sobą o wiele więcej dobrego niż saharoza w połączeniu zazwyczaj z utwardzonym olejem ¯_(ツ)_/¯

Tytoniowe perfumy moje ulubione, a zapach samych fajek też uważam za okropny
@Winsomegirl może moja próbka była lepiej rozłożona statystycznie. Praca z ludźmi nauczyła mnie aby być pewnym że wcisnęło się mute zanim zada się retoryczne pytanie " #!$%@? jak ten debil był w stanie rano sznurówki zawiązać"
@Soothsayer: No wiadomo, że połączenie cukrów z tłuszczem w posiłku to nie jest dobry pomysł, delikatnie mówiąc, ale dla mnie nie ma wielkiej różnicy między węglami złożonymi a prostymi. Cukier to cukier, tylko jeden się nieco dłużej uwalnia. Najlepsze źródło energii to boczuś lub karczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Winsomegirl no właśnie nie mogę. Zazwyczaj rano czuję się jak kupa mimo że się wysypiam i próbuje się jakoś zmotywować. Jeśli pozbędę się kofeiny całkowicie to ciągnie mnie żeby iść se jakiegoś batonika kupić.
@guru8 Niewyleczona arytmia to dalej arytmia, potem może ci się nasilić. U mojego taty na przykład nasiliła się po 50 do tego stopnia że musiał przejść zabieg ablacji (a u dziadka w porę nie zdiagnozowali ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Serio jak macie takie problemy z sercem to polecam dobrego kardiologa ogarnąć bo im szybciej tym lepiej.
@Winsomegirl: naucz się odróżniać patologicznych alkoholików od zwykłego napicia się lampki winka raz w tygodniu

Nie ma różnicy. Alkoholizm dotyka każdego. Można być alkoholikiem pijąc systematycznie 3 piwa w soboty skoro nie potrafisz sobie odmówić.
@anemo5: No, zdaję sobie sprawę z tego, dlatego jest pod kontrolą lekarza, pomimo że dwóch lekarzy powiedziało to samo: arytmia niezagrażająca życiu, inne osoby przy czymś takim nawet leków nie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mi ta niewielka dawka akurat pomaga
@Soothsayer: Keto akurat, to jest dosyć radykalne podejście, osobiście preferuję low carb high fat. Jak można preferować suchą pierś z kurczaka nad mięciutkim, rozpływającym
@Winsomegirl Oby. Teraz masz 2x lat. Jeszcze długie życie przed tobą. Oby tak było a pijesz bo się nudzisz. Około 30. bedziesz się nudzić bardziej przez bardziej ułożone życie, mniej wyzwań. Powodzenia
@Soothsayer: Ja od dziecka byłem tuczonym niejadkiem, który zamiast mięsa wolał zjeść ziemniory albo inne bułeczki ze "zdrowymi" dodatkami. Dopiero jak się ogarnąłem wagowo mi się odmieniło, mięso to nadjedzienie xD
@Winsomegirl rozczaruje cię ale nie xd po prostu pomogłem znajomej z zakupami i jak przechodziliśmy obok działu z kubkami to stwierdziła że mi kupi ten z Barbie w ramach podziękowań. Historia raczej nie nadająca się na wykop jeśli nie chce się potem czytać o beta bankomatach i cuckoldach