Wpis z mikrobloga

@supra107: ja kupiłem w sumie 4 wersje sumarycznie wyszło mnie taniej niż teraz kosztuje jedna :D pamietam sztuka coś kolo 25 zlotych chodzila albo i taniej dwie kupiłem z biegu dla siebie i różowej a kolejną jak Jeb się hajtał z tej okazji dawali drugą wersję za darmo :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@supra107: ale mi tęskno do tamtych czasów ( ͡° ʖ̯ ͡°) pamiętam jak się załamałem gdy wyłączenie laptopa w trakcie gry usunęło mi pierwszy świat (), chciałem fajnie zakończyć rozgrywkę, więc zamiast normalnego wyłączenia gry a później laptopa, ustawiłem się wyglądając za okno i wyłączyłem laptopa przez przytrzymanie przycisku... Tyle widziałem mój pierwszy świat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@supra107: ja w 2011 grałem mając 15 lat, myślałem, że skoro świat jesy wygenerowany to znaczy, że jest skończony. Utwierdzała mnie w tym przekonaniu posiadana przeze mnie mapa, która rysowała mi odkryty już przeze mnie ląd. Widząc jakiś filmos ja jutub postanowiłem, że stworzę sieć kolejową dookoła mojego świata, więc dzielenie budowałem mosty i kopałem tunele przez napotkane góry, kraftując i kładąc kolejne to odcinki torów, wierząc naiwnie, że zaraz gdzieś
@mikau: Nie do końca w nieskończoność, jeszcze w tamtych czasach uwielbiałem zgłębiać wszystkie aspekty gry. Jak robić optymalne farmy, na ile itemków starczają dane paliwa, wiele takich informacji mam w małym palcu do dziś. Fascynowały mnie też starsze wersje, oraz tematyka Far Landsów. Do tej pory mam ciary jak na nie patrzę, ale są one bardzo ciekawym zjawiskiem "nieskończonego" świata. Co ciekawe, w starszych wersjach im dalej poruszałeś się od środka
supra107 - @mikau: Nie do końca w nieskończoność, jeszcze w tamtych czasach uwielbiał...

źródło: comment_16131663461WqtGnfE1kdeuLDeg8aOOS.jpg

Pobierz