Wpis z mikrobloga

@Narmol: ja już jestem załadowany dawno, ale na longa, nie martw się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzi mi o to, że spółka i tak stała się ostatnio popularna, więc według mnie obecna wycena jest oderwana od rzeczywistości. To że teraz jest przewartościowana, to nie znaczy, że nie ma potencjału w przyszłości. Jeśli nie oceniasz potencjału w oparciu o teraźniejsze raporty i sprawozdania, to ja już nie wiem
@Narmol: Oczywiście, że jest przewartowciowana. Może się rozwinie, może nie, ale nawet jeśli tak, to nie świadczy to o tym, że to dobra inwestycja. Przy tak absurdalnej wycenie to 10 następnych lat rozwoju po 40% rocznie jest już w cenie
@KochanekAdmina: Zysków nie mają aktualnie praktycznie żadnych, więc trochę dziwne to twierdzenie xD

A na taki wzrost przychodów to bez szans, przecież to firma która ma niewielu klientów i każdy nowy klient to dużo pracy wdrożeniowej. Wzrost wykładniczy nie jest tu taki łatwy, jak w przypadku jakiejś technologii dla całej populacji
@Anien tylko oni tych klientów co chwilę mają i to nie lokalne januszexy tylko największe korpo na globie więc fundamenty na szeroki horyzont są do tego to meme stonks i idealnie wpisuje się w bańkę na nasdaqu.