Wpis z mikrobloga

@Zebrzysta_Zebra: No to życzę dużo cierpliwości, znajomi mają i często jak gdzieś wyjeżdżają to zostawiają go u mnie. Bardzo charakterne zwierze i nadzwyczaj mądre, jak chce ci zrobic na złość to wie jak uderzyć w najczulszy punkt. Raz jak nie chciałem się z nim bawić bo miałem telekonferencje z roboty to przegryzł mi kabel od routera xD no i tez potrzebuje dużo ruchu, najlepiej mieć po prostu dom z ogródkiem
To nie do końca tak że są ciężkie do treningu. Mój łapie wszystko w kilka minut, tylko po 2/3 razach już mu się nudzi i chce robić coś innego. Najczęściej to czego akurat ja nie chce robić... charakter mają niesamowity i strzelają fochy non stop. Na spacerze też jest rzeźnia ale to temat rzeka :) zapisz się na fanpage shiba inu FCI i poczytaj sobie jak to wyglada oczami właścicieli :)
To nie do końca tak że są ciężkie do treningu. Mój łapie wszystko w kilka minut, tylko po 2/3 razach już mu się nudzi i chce robić coś innego. Najczęściej to czego akurat ja nie chce robić... charakter mają niesamowity i strzelają fochy non stop. Na spacerze też jest rzeźnia ale to temat rzeka :) zapisz się na fanpage shiba inu FCI i poczytaj sobie jak to wyglada oczami właścicieli :)


@