Wpis z mikrobloga

@doodcinki: Na początku mnie też to irytowało, ale w sumie dobrze, ciemny lud może zrozumie jak będzie się do nich mówić wyraźnie i powoli.
  • Odpowiedz
@void1984: ??? Że co, kłamstwo? Tusk wprowadził wyższy VAT PiS go utrzymuje i nikt się specjalnie nie burzy z tego powodu. Nie było i nie ma jakiś specjalnych protestów. Znakomita większość społeczeństwa akceptuje, że się ich łupi a włącza się w walkę o sprawy które ich bezpośrednio nie dotyczą :) Rządzą nami emocje sterowane przez media a nie twarde wyrachowanie w kwestii swojego własnego portfela. Co wg. mnie jest dziwne
  • Odpowiedz
Nie będę się odnosił do treści, ale gestykulacja tego Pana jest ewidentnie wyuczona i szczerze wygląda to trochę komicznie ;) poziom aktorstwa trudnych spraw czy szkoły ;)
  • Odpowiedz
@void1984: Poziom oburzenia podobny do tego co na regularne opóźnienia pociągów PKP. Pojedyncze artykuły... nawet na wykopie nie ma dziesiątków płomieni z tego tytułu. :) Nikt nie protestuje jakoś specjalnie. Nieproporcjonalne zachowanie np. do tego co dzieje się obecnie z opodatkowaniem mediów. Mam nadzieję, że rozumiesz co mam na myśli. Eh..
  • Odpowiedz
Pojedyncze artykuły

To są pojedyncze linki. Artykułów jest mnóstwo. Ile chcesz by zrozumieć?

nawet na wykopie nie ma dziesiątków płomieni z tego tytułu

XD
przecież płomienie o VAT 23% też są
  • Odpowiedz
Dobrze mówi. Żeby dotrzeć do jeszcze większej liczby osób mógłby do czegoś przyrównać kwotę 2 mld, np. powiedzieć ile samochodów lub domów można kupić albo ile fabryk inwestor może otworzyć za tą kwotę. Ponadto powinien dokładnie wyjaśnić w jaki sposób dodatkowy podatek przełoży się na ograniczenie wolności, bo to też nie dla każdego jasne jest.
  • Odpowiedz
@Chrzonszcz: Przecież już są płatne, ale co Ty możesz wiedzieć jak matka z ojcem płacą za cyfrowy polsat.
A mówi takim tonem żeby przygłupy zrozumiały co się do nich mówi, ale pewnie większość i tak poszła się wysrać po lejsach cebulkowych i ulubionym browarku.
  • Odpowiedz
@luxresh: po prawie dobie jedyne 27k wyświetleń. Każdy wyboraca pisu powinien to obejrzeć 3 razy pauzując po każdym zdaniu i zastanawiając się, czy na pewno zrozumiał.
  • Odpowiedz