Wpis z mikrobloga

@luxresh: To jest SMUTNE, że marszałek Senatu musi wykorzystywać swoje konstytucyjne uprawnienie, aby w telewizji publicznej poleciał inny przekaz niż partyjna propaganda.

I niestety, smutne jest też to że przekaz marszałka też musi mieć formę agresywnego ataku.

Ale po prostu do tego się już posunęli.
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek: Otóż to, było jako tako, ale jednak do przodu. Np. przy takim ACTA przestraszyli się wtedy protestów, które były o wiele mniejsze niż te ostatnie. Nigdy nie sądziłem że kiedykolwiek zatęsknię za tamtymi czasami. Natomiast po tych szkodnikach zostanie tylko katokalifat chylący się do ruiny.
  • Odpowiedz
pytanie nr 1 - kto podał pomocną rękę PO, przekładając wybory mimo pewnego zwycięstwa swojego kandydata? Kto dał im zmienić kandydata?
  • Odpowiedz
ilu aferzystów z drugiej strony osądził PIS a ilu PO?


@qqlesko: za PO prawie się udało, ale Duda zrobił fikołka i uniewinnił jeszcze zanim zapadł wyrok.

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego i byłych funkcjonariuszy biura skazanych za działania w tzw. "aferze gruntowej", m.in. wiceszefa Macieja Wąsika.
  • Odpowiedz
Pomijając sens wypowiedzi, to styl wypowiedzi mnie usypia, jakby przedszkolanka mówiła do dzieci. Chyba, że to chodzi o to, żeby widz TVP zrozumiał.
  • Odpowiedz
Jak wszyscy tak samo hejtowali PO i twierdzili ze PIS jest lepszy.


@Pwado: lol... wszyscy xD Oświadczam, że nigdy nie twierdziłem, że PiS jest lepszy.
Twierdzę co najwyżej, że jest cień szansy, że karakan ma dziwny i w dodatku chory, ale szczery plan na naprawę Polski

  • Odpowiedz