Wpis z mikrobloga

@Krupier: jesli jestes ciekaw to maja podobna skutecznosc do maseczki ze szmatki z wzorkiem w kotki, odpowiadalem na inne pytanie. W pracy nosilem zwykla pod spod fp2 lub 3, w sumie bez roznicy te pare % i jestem zywym dowodem skutecznosci, teraz po szczepieniu to dla komfortu zwykla chirurgiczna z atestem nawet przy kontakcie z chorymi na oddziale
jesli jestes ciekaw to maja podobna skutecznosc do maseczki ze szmatki z wzorkiem w kotki,


@sirconrad: nie. Mają gorszą. Jeśli w ogóle jakąkolwiek sensowną.

W pracy nosilem zwykla pod spod fp2 lub 3, w sumie bez roznicy te pare % i jestem zywym dowodem skutecznosci


@sirconrad: ja nie nosiłem i nie noszę w ogóle, nie zachorowałem. Jestem dowodem skuteczności nie noszenia maseczek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Badania skutecznosci przylbic i szmatek nie za bardzo porownywalne sa, sa rozne przylbice i rozne szmatki, srednia gdzies sie spotyka. Spore roznice sa przy kierunku ruchu strumienia wydychanego powietrza, w skrocie szmatka jakiś tam sposob zabezpiecza noszacego a mniej otoczenie, przylbica odwrotnie. Noszacy przylbice bardzuej dbaja o innych :). Wbij na priv jak masz odwage to wprowadze Cie na oddzial covidowy, sprawdzimy Twoje rewelacje. Tescik masz gratis od nfz a ode mnie
Jak nie chcesz na priv to daj tu telefon do siebie. Doczytales artykul ktory polecasz? O wolontariat to pytaj na narodowym, jak u nas zarobic to najpierw UM specka i zapraszamy, chyba ze chcesz sprzatac to wystarczy znajomosc ukrainskiego ¯\_(ツ)_/¯
@arsze_nick: przeciez napisalem, ze szmatka jest skuteczniejsza od przylbicy a to i tak nie wiele. Obrazowo to dziala tak samo jak kawalek np karki przed twarza. Wg mnie jesli juz ktos chce sie zabezpieczac to jedynie atestowane materialy i uzyte zgodnie z przeznaczeniem. Nawet maseczka fp3 noszona przez miesiac tez jest nieskuteczna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
sirconrad: pisz publicznie, co masz do ukrycia?

Jaki wolontariat? Zaproponowałeś "wprowadzenie na oddział covidowy" więc formę pracy. Dlaczego miałbym to robic za darmo?