Wpis z mikrobloga

Na tagu wylądowałem dość późno, bo w 2019. Zanim tu zagościłem moje życie było pożałowania godne i nie ulegało polepszeniu. Obecnie nie widzę szans na poprawę własnej sytuacji matrymonialnej czy też zawodowej, a nawet jakbym porzucił Wykop, wyrzucił z głowy całą blacklillową ideologię to dalej będę tą sama posępną niedojdą, którą popychano w podstawówce, na którą patrzono krzywo w liceum i która zawaliła studia. To nie było tak, że wpadłem miedzy wrony i zacząłem krakać jak one, ja już zawszy byłem zmoczoną wroną, tak więc mnie żaden Wykop.pl nie ukształtował. Podstaw życia, których miałem się nauczyć w młodości nigdy się nie nauczę, straconego życia już nie odzyskam. Niektóre rzeczy są niezmienne i nie da się ich ot tak naprawić - zarówno wad fizycznych jak i mentalnych. Do grobowej deski pozostanę tylko zgorzkniałym cieniem człowieka, który przemyka miedzy prawdziwymi ludźmi.
Metallica - The Unforgiven
#przegryw #stulejacontent #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Na tagu wylądowałem dość późno, bo w 2019. Zanim tu zag...
  • 9
@CulturalEnrichmentIsNotNice: @Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Długo nad tym myślałem i jestem niemal pewien, że przegraliśmy na starcie. Patrząc z dystansu, już od wczesnych lat życia dostrzegam pewien zarys schematów traktowania mojej osoby, deprecjonowania, dawania do zrozumienia, że jestem najniżej w hierarchii. Czy mogliśmy zrobić coś inaczej? Trudno jednoznacznie powiedzieć, oczywiście pisząc My, mam na myśli także naszych rodziców. Jednego jestem pewien - ostatni czas na wyjście z przegrywu, o ile taki jest, to