Wpis z mikrobloga

TVN nie puszczał relacji ze strajku przedsiębiorców


@kcrgs: jak nie puszczał jak śledziłem te relacje m.in. u nich. Tradycyjnie jak przy każdej manifie mieli reportera na miejscu, wejścia na żywo, komentatorów w studiu itd itd, do porzygu.
  • Odpowiedz
Jaki jest sens pokazywania ile podatków płaci tuba propagandowa skoro jest i tak finansowana z podatków astronomicznymi kwotami?
  • Odpowiedz
@yeron: Co zrobić kiedy nieudolność TVP w finansowaniu się z własnych reklam i przymusowego abonamentu nie wystarcza? Wymyślić nowy podatek na inne media i finansować się na ich koszt :) Polacy powinni już dawno zlikwidować te pokomunistyczne media publiczne. Nikomu to niepotrzebne poza służeniem jako narzędzie propagandowe dla władzy.
  • Odpowiedz
Przy 2 mld dla TVO każda inna kwota blednie.


@Syn_Tracza: a wiesz, że 2mld na TVP zostało uchwalone przez PO? Tusk zwolnił emerytów z obowiązku płacenia za abonament a tą różnicę miało pokryć państwo.
  • Odpowiedz
@yeron: czy mógł byś doprecyzować o jaki okres chodzi...bo wg tej planszy nic nie wynika... ostatni rok czy ostanie 5 lat... 10 lat... żeby nie było nie jestem ani na tvpis anie za tvenem czy polsatami... każda z tych stacji robi pod siebie...

jedni są dotowani z naszych podatków... inni ich nie płacą... a jeszcze inni unikają ich płacenia w PL ... niech każdy sobie dopowie o kogo chodzi !
  • Odpowiedz
taka jest prawda


@yeron: czego prawda? Ja płace 32% dochodowego a od goownoreklam gdzie nie da sie normalnie jednego filmu obejrzeć 5% nie chcą zapłacić? Ale trzeba być ... zeby walczyć o "wolne media" jak to tylko o kase idzie... zeby jakaś Olejnik czy inna Rusin nadal mogła zarabiac tyle ile zarabia
  • Odpowiedz
Faktycznie ciekawe to wygląda. Dużo większy TVN (bo ma w grupie oprócz grupy TVN i TVN media, również 33% udziału w C+ Polska) zapłacił 1/3 podatków mniej niż mniejszy Polsat. Widać na widelcu jakie wały kręcą.
  • Odpowiedz