Wpis z mikrobloga

@Phyrexia za każdym razem jak widzę twoje wpisy i komentarze odnoszę wrażenie, że masz problem z logicznym myśleniem.

Oczywiście, że wyłączenie programów w tv by nie pomogło strajkowi kobiet, jedynie mówienie o nim pomagało i uwaga - robiło OGROMNĄ robotę. Nie bez powodu gonciarz oddał swoje story na Insta to udostępniania relacji ze strajku. Mówieniem zaznajamiasz ludzi z tematem, taka babcia usłyszy od drugiej, że strajk zły, a potem włączy TVN
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wedam: A gdzie on był, gdy wszyscy posłowie stulejarskiej konfederacji głosowali przeciwko kobietom? Całe szczęście ta partia p-----w nigdy nie dojdzie do władzy, bo prawica w wydaniu pis wystarczająco obrzydza Polakom jakiekolwiek fundamentalizmy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Volki Jak się ogląda TVP to może i media nie informowały. Ja od kilku lat słyszę, że rząd podatki podnosić i nakłada nowe.
  • Odpowiedz
To jest takie p---------e, jakby oburzać się że wczoraj przeciwko podatkowi dla mediów nie protestowali górnicy z rolnikami.
  • Odpowiedz
mogły protestować tak jak teraz protestowały


@Wedam: A Dizambor wtedy protestowal? Nasz Czas albo Kresy sie wtedy wyłaczyły bo danina za duża?
Przeicez to co pisze Dizambor to czeste dla Konfy ratowanie PiS gdy ma kłopoty poprzez uderzanie w antypisowskie zrywy. I robi to Dziambor, który jednak łatke kolaboranta miał niby mniejsza.
  • Odpowiedz
@Phyrexia

Odnoszę się do sposobu wspierania czegoś. "Ten cierpi, tamten cierpi, przykra sprawa. O nie, zabrali się za mnie! Ratunku! Strajk! Ludzie!"


Ale co konkretnie miało by być zrobione?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wedam: Dziambor to akurat najwiwkszy dzban i chorągiewka z całej kucfederacji XDDDD Wy serio musicie mieć IQ równe z rozmiarem buta jeśli taki bełkot nazywacie RiGCzem XDDD JA P------A, Z KIM JA TU SIEDZE ()
  • Odpowiedz