Wpis z mikrobloga

@Wedam: Media walczą o swoje i tyle.
To tak samo jak kwik facetów oburzających się, że kobiety nie walczą też o ich prawa.

Każdy walczy o to, co jego dotyczy.
  • Odpowiedz
@Wedam: a co miały niby media zrobic? xD Ja j---e, kuce to jednak stan umysłu. Chyba, że Dziambor mówi do swoich kolegów "wolnościowców", bo ich faktycznie - JAKBY NIE BYŁO.
  • Odpowiedz
nie mają 15 posłów i nie mogą sami zgłaszać projektów


@Wedam: Ale tvn i gw juz moze.

mogły protestować tak jak teraz protestowały


@Wedam: Protestowac przeciwko czemu? Legalnym zmianom w akcyzie? Widzisz roznice pomiedzy podatkiem cukrowym a przygotowywaniem gruntow pod upanstwowienie niezaleznych mediow?
  • Odpowiedz
co k---a telewizja miała robić w sprawie podnoszenia podatków oprócz informowania o tym że owe podatki są podnoszone? Mieli kamerami w sejm rzucać? Czy wozami transmisyjnymi rozjezdżać posłów wychodzących z wiejskiej?


@Wojciech_Skupien: Nie przypominam sobie żeby wprowadzenie podatku cukrowego był "tematem dnia". Tematem dnia są zgrzyty w koalicji, koronowirus, wypowiedzi kogoś, wszystko inne co g---o obchodzi przeciętnego polaka.
  • Odpowiedz
@Wedam: Typowe podejście "niech ktoś". Media znalazły aferę i ją ujawniły - na tym ich robota się kończy. Zadaniem Dziambora i innych tupających nogami matołków jest ruszenie d--y i pójście na prostest w sprawie jaką media ujawniły
  • Odpowiedz
@Wedam: czy Pan Dziambor uważa, ze TVN jest zbyt przychylny władzy i mało na nią najeżdża? XD Dodatkowo w ramach tej uwagi Pan Dziambor sugeruje by przy życiu i państwowej kroplowce zostawić tylko TVP? XD
  • Odpowiedz
@Wedam:
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem
  • Odpowiedz