Wpis z mikrobloga

Mirki Mireczki Mirunie xD Się zastanawiam już jakiś czas nad kolejnym autem które stanie w moim garażu i Się kur*a nie mogę zdecydować. Podaje 4 moje typy i liczę że coś podpowiecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

-Alfa Romeo giulia Veloce 2019r
-Audi s7 2016-17r
-Audi s6 2016-17r
-Mercedes e klasa coupe 2016-2017r

#motoryzacja #kiciochpyta #samochody #pytanie
CocoJambo14 - Mirki Mireczki Mirunie xD Się zastanawiam już jakiś czas nad kolejnym a...

źródło: comment_1613027584JFZnbRrGBYx4I38oAOba6o.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CocoJambo14: Audi A7 poprzedniej generacji jest jednym z najbardziej awaryjnych modeli tej marki. W zestawieniu car wow czołowe miejsce zajął ogólnie w rankingu awaryjności. Bez gwarancji bym nie brał. Ja bym brał świeżą Alfę.
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: Słuchaj wykopków. Tutaj wszystko będzie lepsze niż niemiecka trójca, a prawda jest taka, że większość nawet nie jeździła tymi samochodami. Najbardziej kisnę z tego spuszczania się na Stingerem. To był dobry samochodów jak się dało wyrwać 2.0 za 170 tysięcy albo 3.3GT za 190. Wtedy to była fajna alternatywa w cenie doposażonego Audi A3 albo BMW 3. Sam miałem obie wersje przez ponad rok i w życiu bym nie kupił tego wynalazku drugi raz. Jakość wykonania jak w lanosie, a dwudziestoletni silnik palił dwa razy więcej niż uznałbyś za stosowne.

Dżulią też jeździłem dwa weekendy: 2.0 i Q4. Podobnie jak w Stingerze - słabe materiał i chore spalanie. Drzwi klepią jak w polonezie. Fajne było Q4, bo przynajmniej dawało frajdę z jazdy i tam jeszcze bym zrozumiał te teksty o miłości do motoryzacji, ale nie przy 2.0.

S6 i A7 to w zasadzie kanapy. Wygodne, dobrze zrobione i szybkie, ale do RS to im daleko. W przypadku Audi celowałbym w jakieś A6/A7 z dieslem i dorzucił program, osiągi podobne a będzie sporo
  • Odpowiedz
@Kriegor: Jedyny celny komentarz, zawsze jak pada pytanie o samochód to u wykopowych znawców dochodzi do incydentu kałowego i krzycą Alfa Alfa Alfa, ale gdy jednak trzeba wydac prawdziwe pieniądze to trochę tak głupio dać 200+ Za samochód 3 generacje w plecy za konkurencją, z tyłu i od boku wygląda jak audi z rocznika 2003 aby dodać finezji tunelowi środkowemu należało by na niego z wymiotować. Z resztą ten uber
  • Odpowiedz
  • 0
@WezniePrzestrzeleCiKolano Nie chodzi tylko o szybko ale tez i o komfort. S3 to malutkie gowno jeszcze mniejsze od alfy, Merol póki co do mnie przemawia najmocniej bo łączy w sobie wszystko co mi się podoba a moc 333km jest fajna i można jeszcze coś przy tym pokombinować. Audi najchętniej w s6-7 bo mają deko lepszy wygląd od a6-7. Alfa to bardzo fajny samochód, ale boli mnie właśnie te wykończenie które jest
  • Odpowiedz