Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vanillla_guy: the last od US 2 w to chyba najlepsza skradanka po mgs 5 w jaką grałem (+ mgs był czasowym exem dla Sony), death steanding sprowadził mechanikę chodzenia do istnego majstersztyku i był rocznym exem Sony, Spiderman spoko ale znudziłem się w połowie mimo to gameplay bardzo fajny. Mechanika w tych grach jest świetna, są krótkie ale to tak jak by zarzucać call of duty, że nie ma craftingu. The
the last od US 2 w to chyba najlepsza skradanka po mgs 5 w jaką grałem (+ mgs był czasowym exem dla Sony), death steanding sprowadził mechanikę chodzenia do istnego majstersztyku i był rocznym exem Sony, Spiderman spoko ale znudziłem się w połowie mimo to gameplay bardzo fajny. Mechanika w tych grach jest świetna, są krótkie ale to tak jak by zarzucać call of duty, że nie ma craftingu. The last of
@dzwiedz3000: "The last od US 2 w to chyba najlepsza skradanka po mgs 5 w jaką grałem"
Bez kitu, też miałem takie odczucie, co prawda w MGSV nigdy nie grałem, ale no Assasyny Deus Exy no ta grała miała to coś feeling skradania był mega.