Wpis z mikrobloga

Nóż się w kieszeni otwiera gdy widzi się wpisy kucerii która stawia znak równości między podatkiem cukrowym a podatkiem od reklamy. Oczywiście ten pierwszy jest również skandaliczny, ale jest różnica między szukaniem pieniędzy w kieszeniach obywateli, a próbą zaorania mediów nieprzychylnych rządowi i tym samym odebranie ludziom dostępu do rzetelnej informacji, co jest podstawą demokracji.

#neuropa #4konserwy #polityka #konfederacja #mediabezwyboru
  • 23
@Deska_o0 kiedy i w których mediach był krytykowany podatek cukrowy? Tylko mi nie pisz o branżowych portalach finansowych bo tam fakt, że krytykowali, ale bardziej to, że nikt nie wie jak go naliczać, kto pod niego podlega i inne niejasności. Nie słyszałem za to żadnej krytyki samego sensu wprowadzania go, ani powiedzenia wprost, że jest to kolejny sposób na sięganie do kieszeni podatników...
kiedy i w których mediach był krytykowany podatek cukrowy?


@Borysko_88: z głównych to TVN, wyborcza, onet i o dziwo Polsat

Nie słyszałem za to żadnej krytyki samego sensu wprowadzania go, ani powiedzenia wprost, że jest to kolejny sposób na sięganie do kieszeni podatników...


@Borysko_88: ja z kolei widziałem, poszukał bym linki ale niepartyjne media nie działają
@Deska_o0: No ja Wydarzenia oglądam codziennie i nie słyszałem ani razu. Ot tak - o patrzcie, od 1 stycznia wprowadzili jakiś podatek, a tu paaaatrzcie co się #!$%@?ło w Piździszewie - matka dziecko na śmietnik wyrzuciła. To ja poproszę linki jak się protest skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Deska_o0: no pisałeś o Polsacie to Ci odpisałem, że oglądam codziennie i nie słyszałem. Więc albo kłamiesz (co jest bardziej prawdopodobne bo wykręcasz się tym, że linka nie wrzucisz bo nie działajo), albo ja niedokładnie oglądam.
@Borysko_88: teraz nagle oglądasz Polsat cały dzień codziennie już nie wydarzenia? Zdecyduj się na jakąś wersje zanim zaczniesz zarzucać innym kłamstwo bo wygląda to śmiesznie.

dyskusja o jego zasadności nie była w wydarzeniach

Wkleje ci link to stwierdzisz że jest tylko nieprzychylny, a przyleci trzeci dzban pisząc że za mało krytykowali w porównaniu do tego który ma na celu je zrobić nierentownymi?