Wpis z mikrobloga

Okazało się że Julka chce mnie poznać ze swoimi koleżankami na pierwszej randce. I teraz panowie pytanie do was co zrobić jak zrobi się drętwo?
#przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PietrekBoski: nie szedł bym nawet na coś takiego. niedorzeczne, śmieszne i podejrzane.. tak jak ktoś napisał, ze małpą w cyrku będziesz.
Od razu też wiesz że nie jest tobą zainteresowana ani w kontekście seksu ani związku, więc na co chcesz się tam pchać ?
  • Odpowiedz
@PietrekBoski: Nie rób tego, jak już na początku relacji dajesz mówić babie co masz robić, to przegrałeś. Nie jesteś od zaspokajania jej zachcianek. Na takie rzeczy jest odpowiedni czas, a jeśli dziewczyna chcę cie na pierwszym spotkaniu przedstawiać znajomym to budzi pewne wątpliwości jakie ma intencje wobec Ciebie.
  • Odpowiedz
@PietrekBoski: brzmi jak laska bez własnego zdania tylko będzie postępować tak co jej koleżanki powiedzą.. dlatego doprasza koleżanki jak pójdziesz to się zapyta co myślą o tobie, powiedzą jej oczywiście jak najgorzej i tyle z tego będzie.
  • Odpowiedz
@r5678: jej koleżanki mnie lubią dlatego one naciskały na spotkanie ale dobra miruny, jednak pogadałem z nią i robimy tak że dopiero w sobotę poznam te jej koleżanki a piątek spędzimy cały razem, będę na bieżąco informował co i jak
  • Odpowiedz
  • 0
Po co iść na randkę z kimś, kogo uważasz za Julkę?
Nie podoba Ci się, to elo. Nie ma co gadać.
  • Odpowiedz