Wpis z mikrobloga

@hetman-kozacki tylko, że to jest w naszym interesie, żeby niezależne media mogły działać, a co za tym idzie mogły zarabiać


@smierdakow: Niezależnie media powinny zarabiać tylko wtedy kiedy odbiorca chce płacić za to co oferują, a nie poprzez wpływy z reklam i grup nacisku politycznego i korporacyjnego. Dla mnie sparwa jest jasna: żadna rada nadzorcza spółki rządowej lub prywatnej nigdy nie postawi dostępu do informacji, przed odchodami. Niech wyłączają, mam nadzieję
@hetman-kozacki przecież obecnie tvp i tvn czy Polsat są tak samo duże, nawet niekoniecznie wiadomości tvp są oglądane najczęściej, jakie podziemie jak RMF jest najpopularniejszą stacją radiową, rząd chce powoli uciszać wszystko co im nieprzychylne

Wiadomo, że te ten podatek nie zniszczy od razu wszystkich dziennikarzy, ale to tylko początek, ważne, żeby w porę reagować, co właśnie dzisiaj się dzieje
Media walczą o wolność, a ludzie w komentarzach gównoburza, że nie ma telewizji, za którą płacą xD naród idiotów #protest #bekazpodludzi #mediabezwyboru


@smierdakow Mają rację. Umówili się na dostęp do TV i za to płacą. Teraz powinni odpowiednio mniej zapłacić. I to nie ważne, czy sprawa jest słuszna czy nie.

Podobnie bank może pożyczyć część Twoich pieniędzy na pomoc ciężko chorym. Niby Ci zwróci i działa w słusznej sprawie, ale nie na
Wracając do tematu - absolutnie za pisiorami nie jestem i akcje popieram, ale... dwa lata temu - wtedy jeszcze istniejące - nc+, które teraz znowu zwie się canal+ zrobiło mnie w ch... przy przedłużaniu umowy. Potem zasłaniali się awarią systemu nagrywającego, generalnie niechęć została. Czy tego typu zachowanie (canal+ podpisał się pod tym) może być faktyczną podstawą do zerwania umowy?
@smierdakow: nie no, protestuj, nikt ci nie broni. Uważam, że po dzisiejszej akcji, "niezależne" media powinny dać możliwość rozwiązania z nimi umowy bez karencji.... a nie, czekaj. Przecież te niezależne media wyebane mają na to, ważne, że płacisz miesięcznie, nieważne, że gówno masz do oglądania xD

@Mokebe__z__Senegalu: uuu, snowflake xD każdy sobie ogląda co chce, mają do tego prawo. Na socjalu pasożyty to siedzą na wykopie xD