Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale od ponad 6 lat żadna #gry mnie tak nie wciągnęło jak #cyberpunk2077. Owszem, sporo błędów i wycięta zawartość ale mało która gra oferuje tryb skradania, przejście fabuły bez zabijania kogokolwiek z dobrą fabułą i klimatami sci-fi / przyszłości. A i dubbing, mmm... (ʘʘ)

Nawet zacząłem wykonywać misje poboczne i dokładnie eksplorować świat co mi się nie zdarza. Potem kolej na HITMAN 3 ()


#takaprawda #czujedobrzeczlowiek #oswiadczenie #pcmasterrace
CarlVonVogel - Mówcie co chcecie ale od ponad 6 lat żadna #gry mnie tak nie wciągnęło...

źródło: comment_1612901713kSFTyLUBvrRpeRV1CI4r9B.jpg

Pobierz
  • 22
@CarlVonVogel: jak tam, w skali od 1 do 10, jakbyś ocenił zabawę kiedy czyszcząc lokację przypadkowo uszkodzisz cywila/policjanta i przez to spawnuje się na tobie 4 innych policjantów więc musisz porzucić czyszczenie miejscówki żeby stracić "pościg"?
@cin123654: ale myślisz że jakby nie było konsol to twórcy by robili gry super? Pewnie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1% by pograł a reszta na jakichś złomach typu GT520 XD więc i ty się zesrałeś. Krytykuję #konsole ale wiem że też rozwijają rynek gier
@CarlVonVogel: Kiedyś konsol nie było, gry to były PC. I to było coś, a nie teraz .... downgrade grafiki bo konsole nie wyrabiają. A jak CP nie dało downgrade grafiki PC v konsole to burza - jak to na PC tak ładnie a na super konsoli brzydko i wolno
@GrafikaUltraHaDe: ooo, widzę znawca. Tak piszę jak chcę być miły. A jak nie miły to stulejka spermiarz bo zamiast mieć zainteresowania (choćby jak ja IT, security, książki Sci-Fi) to kolega wali do monitora i jeszcze zapamiętuje laski.

Myślałem że to laska z rysunku gry ale widać znawcę mamy XD
o zamiast mieć zainteresowania (choćby jak ja IT, security, książki Sci-Fi) to kolega wali do monitora i jeszcze zapamiętuje laski.


@CarlVonVogel: ale Ty masz zajebiście silną psychikę. I jeszcze dajesz radę przejść grę bez wykrycia, Ty to jesteś gość.