Wpis z mikrobloga

mirki polecicie jakąś koszulke termo z dlugim rękawkiem na pierwszą warstwe na zime i jedyna pod koszulke rowerową na pozna wiosne/wczesna jesień?
Nie potrzebuje windstoperow w tej sztuce itp.
Zalezy mi bardziej dobrej jakości niz cenie, ale budzet to tak do 200-250plnow. Ali odpada. Niestety obecna się zużyła :/
#rower
  • 14
Wiosną nie testowałem, jedynie późną jesienią i zimą. Ludzie ponoć w lecie też w tym jeżdzą (ofc w wersji z krótkim)- w sumie o to chodzi w odżieży termo że ona ma odprowadzać pot i pomóc utrzymać anturalna temperaturę ciała, a nie grzać
@Hipodups: mam od kilku lat koszulkę kompresyjną z długim rękawem UnderArmour z serii ColdGear. Zakładam jeśli tylko trochę zimniej za oknem i komfort cieplny mam wtedy zachowany. Jeśli jakość się nie pogorszyła obecnie to polecam.
w sumie o to chodzi w odżieży termo że ona ma odprowadzać pot i pomóc utrzymać anturalna temperaturę ciała, a nie grzać.


Nie do końca masz rację. Tak zachowuje się odzież wyższej jakości, w szczególności z wełny merynosów, ale też nie wolno przesadzać z gęstością splotu.

@Hipodups W tym budżecie możesz już szukać na promocjach czegoś marek X-bionic, Icebreaker lub Odlo. To jest top jakościowy i technologiczny.
Najlepiej z wełny merynosów, tylko
@kasin: @blessmaster: @jacob1: ok dzięki, będe tego szukać. aktualna z Decathlonu po 2 latach zaczela chlonac pot i zapach zamiast odprowadzac na zewnatrz. Pranie w niczym nie pomaga, o ile zapach dalo by sie pewnie zniwelować to po jezdzie jest morka jak bawełna :/
@DejwiD: dzięki ale nie do konca :) Roznica pomiedzy pdzieza dla kolarzy a dla pilkarzy jesg taka ze kolarskie maja wiecej materialu na plecach by chronic nerki a na tym mi zalezy:) zdecydowalem sie na brubeka.
Jakoś staram sie odchodzić od odziezy rowerowej z decathlonu :)
@DejwiD: a teraz pochyl się do przodu w dopasowanej rozmiarowo koszulce, i zobacz gdzie sięga. to co masz na zdjęciu spowoduje ze albo odkryjesz plecy, albo na brzuchu bedziesz miec za duzo materialu. Po prostu nie jest to kroj na rower, a w przeznaczonym budzecie mogę miec przyzwoitą jakośc i odpowiedni kroj a nie taki trochę półśrodek.
Dziura na palec to realnie mi w sumie wisi, bo i tak jezdzę w