Wpis z mikrobloga

Odwaliłem numer, a teraz się wstydzę. Napisałem do wykładowcy czy mógłby udostępnić mi dodatkowe zadania na wyższą ocenę... Dopiero teraz do mnie dotarło, co odwaliłem. Jakie mogą być tego konsekwencje?

#studbaza #studia
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CalibraTeam: trochę cię mireczki wyśmiali bo dla nich (i dla mnie) problemu nie ma (chyba że prowadzący jest po*ny ale wtedy problem jest nawet bez takiego maila), natomiast z tego co widzę to dla Ciebie to jest problem i faktycznie się stresujesz. Mirko to nie jest dobre miejsce na dzielenie się z innymi takimi sprawami - co innego jakbyś otagował post jako #fobiaspoleczna i trafiłbyś do grupy ludzi
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: ale po co? Uspokój się człowieku, połowa komentarzy wyżej to celowe urabianie Cię bo znaleźli kozła ofiarnego, a Ty po prostu jesteś chory i Twoje obawy są zupełnie irracjonalne. Nic Ci nie zrobi za to xD W najgorszym przypadku dostaniesz negatywną odpowiedź, w sensie powie Tobie że nie ma możliwości podniesienia oceny. Ten typ teraz dostaje tysiąc wiadomości dziennie, jak tylko zamknie pocztę to zapomni, że w ogóle istniejesz.
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that: U OP jest bardzie problem z jego nienormalną obsesją, która dla normalnych ludzi jest normalna, wręcz wymagana, żeby coś od siebie dać. Natomiast u takiej osoby obsesyjne na punkcie przedmiotu jakakolwiek interakcja, która nie była omawiana na zajęciach, może powodować takie zachowania.

Coś więcej na rzeczy jest u OPa jak zobaczysz więcej jego komentarzy pod postem.
  • Odpowiedz
@monox12: ja tam widzę w komentarzach że się niezdrowo spiął (albo to BAIT bo jesteśmy w końcu na mikroblogu XD). Ja kiedyś też się mocno przejmowałam takimi rzeczami, sama mam nerwicę i nieraz wyolbrzymiałam problemy których wcale nie było albo byly jakieś maleńkie a ja nie mogłam w nocy spać bo mi mózg podpowiadał jakieś negatywne opcje wyolbrzymione do wagi końca świata/kariery, 99% tych spraw kończyło się niczym strasznym, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CalibraTeam: jeżeli kolego ogarnąłeś program jaki zadał wykładowca i chcesz coś ekstra to dobrze świadczy o tobie. Mi się nigdy to nie udało a zacząłem drugie studia. Najwyżej Cię oleje albo każe zajrzeć do jakiegoś skryptu
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: ja bym się cieszył jakby tak student do mnie napisał, zresztą nie jesteś pierwszą osobą która o takie rzeczy prosi. A wyższa ocena może się przekładać np. na możliwość uzyskania stypendium, więc nie zaszkodzi próbować.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam daj spokój, pewnie się ucieszy że komukolwiek zależy. Wstyd to wysyłać bezczelnie zerżniętego gotowca. Albo oddać jakieś sprawozdanie (które wygląda jak g---o.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: pamiętam jak u mnie na uczelni jeden z prowadzących rozpoczął nasze pierwsze spotkanie słowami:
"Żadnych 'zadanek' na podwyższenie oceny nie będzie! Wy sobie myślicie, że skopiujecie z Wikipedii czy innej strony jakieś wyrazy, oddacie i za to wam się coś należy!?
Może jeszcze mam czas marnować żeby te głupoty sprawdzać?
Ocena jest z egzaminu. Tylko i wyłącznie. Będzie dobrze jak przyswoicie chociażby minimalny materiał. Tyle"
( ͡° ͜
  • Odpowiedz