Wpis z mikrobloga

Odwaliłem numer, a teraz się wstydzę. Napisałem do wykładowcy czy mógłby udostępnić mi dodatkowe zadania na wyższą ocenę... Dopiero teraz do mnie dotarło, co odwaliłem. Jakie mogą być tego konsekwencje?

#studbaza #studia
  • 83
  • Odpowiedz
Czego sie boisz? Rozumiem ze ogarniasz poziom jaki jest, chcesz cos extra, no i spoko, o co biega?


@swiniakstatysta: może to odebrać jako formę wywierania nacisku na wymuszenie lepszej oceny, stało się, mail wysłany a teraz siedzę i się boję
  • Odpowiedz
no to rozumiem, i co? Czego sie boisz? Rozumiem ze ogarniasz poziom jaki jest, chcesz cos extra, no i spoko, o co biega?


@CalibraTeam: Dokładnie jak przedmówca, zawsze może Ci napisać, że zadania prześle, ale oceny nie będzie wyższej, bo to mogło być niesprawiedliwe, ale może pod koniec semestru spojrzy inaczej i Ci da.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Nie bardzo rozumiem drame. Tzn no "dodatkowe zadania" to brzmi jak rodem z podstawówki, ale generalnie wykładowcy lubią mieć "zainiteresowanych studentów" i nie jest dziwne, że niektórzy studenci biorą udział w pisaniu publikacji czy pracuja przy realizacji jakiegoś grantu, albo chociażby realizują jakiś bardziej ambitny projekt, bo mieli juz wczesniej styczność z przedmiotem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@CalibraTeam: na którym Ty jesteś roku? Xd brzmi trochę jak pierwszak, takie rzeczy cieszą wykładowców. To czego NIE powinieneś robić to pisać po wykładowcach, że materiał jest za prosty. Mieliśmy takiego rodzynka.
  • Odpowiedz