Wpis z mikrobloga

Odwaliłem numer, a teraz się wstydzę. Napisałem do wykładowcy czy mógłby udostępnić mi dodatkowe zadania na wyższą ocenę... Dopiero teraz do mnie dotarło, co odwaliłem. Jakie mogą być tego konsekwencje?

#studbaza #studia
  • 83
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: ale jak na wyższa ocenę? XD
Przecież masz kolosy/egzaminy/projekty za które dostajesz oceny i na tej podstawie wylicza się ocenę za cały semestr. To nie podstawówka gdzie za przyniesienie zielnika czy zadanie z gwiazdką dostaje się 6 XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Nic, pewnie parsknie śmiechem i ci odpisze, ewentualnie zaproponuje egzamin komisyjny - to nie jest takie straszne z nazwy bo tu chodzi o to ze ty jako student nie zgadzasz się z ocena i prosisz o komisje by sprawdziła twoja wiedzę jak faktycznie zależy Ci na wyższej ocenie. To nie są pedagodzy ze szkoły ze obgadaja ci dupe nawet z woźnym xD
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: no to idealny kandydat pod autyzm. Ale wciaz nie rozumiem o co Ci chodzi.

1. Dlaczego lepsza ocene? To na zaliczenie jest cos czy jak? Jesli tak, to czemu z tych zadan ktore dostala cala grupa nie wyciagnales lepszej oceny?
2. Jak Cie cos interesuje, to mozesz po prostu sam se poszukac dodatkowych materialow
3. Jeden prof jak jest nakrecony to sie ucieszy, inny bedzie mial #!$%@?. Co w
  • Odpowiedz
@CalibraTeam

Pamietam jak na studiach jedna dziewczyna na zaliczeniu z geometrii wykreślnej powiedziała wykładowcy ze nie chce 3 z miejsca tylko będzie pisala jeszcze raz egzamin bo ma ambicje na wyższa ocenę.
Koles ogolnie był strasznym chvjkiem, miał nieco styl bycia jak meska Dolores Umbridge xD wydawał sie słodki a był z niego tak naprawdę chory skurvol.

Tak jak za to przeciągnął, ze ostatecznie zaliczyła z 8 razem. Jako ostatnia. A
  • Odpowiedz