Wpis z mikrobloga

@maciek03: zamawiałem strój z Kemaloce. Napisałem do nich na czacie, podałem wymiary i zapytałem, który rozmiar będzie najlepszy. Odpowiedzieli, strój przyszedł, leży mega i dostałem gratis :) komin. Tylko tam mają chińską rozmiarówkę.
Zamawaiłem też spodenki z RION, bardzo chwalona marka, rozmiarówka europejska.
@n_____S: @dablju_:
  • Odpowiedz
Zamawiałem Racmmer i Santic, zestawy koszulka+spodenki, obie firmy ok, przy czym Santic to takie aliexpresowe premium i rzeczywiście jego jakość wykonania jest lepsza od Racmmera. O ile w przypadku koszulek było mi to obojętne, to w przypadku spodenek wolałem jeździć w tych od santica. Jakbym miał porównać do decathlona to racmmer jest bardziej jak te tańsze serie z deca, a santic bardziej jak te droższe ;-)

@n_____S:
  • Odpowiedz
@n_____S: ja mam spodenki rion i jeden sezon już przejechały ze mną i póki co jestem zadowolony. 6h jazdy i tak z 5h było komfortowo. Teraz zamówiłem drugie firmy Darevie i według mnie jakość materiałów lepsza choć nie jezdziłem w nich jeszcze. Co do koszulek się nie wypowiem bo nie miałem żadnej z ali
  • Odpowiedz
Ja miałem koszulki racemer spexcel wosawe i zdecydowanie spexcel, nawet mam nieużywany białą koszulkę spexcela w L, którą chętnie odsprzedam. Na mnie 185cm 90kg przykrótka i bardzo opięta,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@n_____S: Rion ma super spodenki i wkładki. Warto naprawdę. Koszulkę mam jedną od nich. Nie mają jakiegoś super designu, ale są spoko. Mam Racmmera. Koszulka ok, trochę tylko dziwna rozmiarówka (dosc długa z przodu). Spodenki za to bardzo średnie. Idzie mi też kilka koszulek o ładnym designie mniej znanych firm więc jak jesteś ciekawy to zawołaj mnie za jakieś 2 tyg :)
  • Odpowiedz