Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do osób #dda lub będących w #zwiazek z DDA.
Tldr: podoba mi się dziewczyna która wykazuje objawy #dda i #ddd. Kiedy częściej i poważniej rozmawialiśmy to powiedziała o problemach alkoholowych w domu. Chciałbym z nią być, ale ciężko mi się do niej zbliżyć.
Dobra, teraz bardziej szczegółowo.
Kilka lat temu poznałem dziewczynę, od początku wpadła mi w oko. Śliczna z wyglądu, skromna, inteligentna, poukładana i mająca według mnie jeszcze wiele innych zalet.
Zacząłem z nią pisać i kilka razy, choć bardzo ciężko, udało mi się ją wyciągnąć na spotkanie.
No i stało się, zauroczyłem się.
Jak ostatni idiota jej o tym powiedziałem, bo #logikaniebieskichpaskow zawiodła.
W sumie, to użyłem sformułowania, że się zakochałem, tak wiem, debil do kwadratu ze mnie.
Wtedy ona uruchomiła tryb obronny i wjechała #logikarozowychpaskow.
Zaczęła mnie trzymać mocno na dystans.
Jak się przypadkiem spotkamy, to jest miła, zadaje pytania i wogóle wszystko jest ok.
Ale jak do niej napiszę, to mnie totalnie olewa i jeżeli już odpisuje to z pretensjami, abym dał jej spokój.
Myślę że to jej takie działanie obronne, aby nikt się do niej nie zbliżył, bo ma bliżej 30 jak 20 lat i nie miała jeszcze żadnego faceta.
Niby jak ładna i wolna laska, to pewnie poj...a, ale w tym przypadku myślę że doświadczenia z domu rodzinnego mają tutaj duży wpływ.
Jest ogólnie bardzo skryta i nieufna do ludzi, a ja chciałbym się do niej zbliżyć.
Czy jest sens walczyć i czy związek z DDA ma sens?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6021c0e9db7e1c000b4c0c9a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
GigantycznaŻona: Byłem w takim związku niedawno.

Super wrażliwe osoby. Obrażą sie śmiertelnie o rzeczy, których zdrowa osoba nawet nie zauważy.
Bardzo dużo uwagi trzeba poświęcać takiej osobie.
Sam się wpakowałem, mimo, że widziałem od początku, że nienawidzi ojca. Warto patrzeć na stosunek do rodziców. Ojciec bardzo pracowity, ale w każdej wolnej chwili nabombiony.
  • Odpowiedz
OP: Widzę że nie jest chętna do związku ze mną, ale nie wiem co jest tego przyczyną. Czy to chodzi o mnie (ale nie miała wogóle chłopka, więc może nie), czy jednak o nią. Jeśli to drugie, to chcę o nią powalczyć, aby móc ze spokojem powiedzieć sobie, że zrobiłem wszystko co w mojej mocy. Wiem też, że nie znam jej na tyle, a mój obraz mam jedynie ze szczątków relacji
  • Odpowiedz
Wywołana dodam moje 3 grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°) bądź wobec dziewczyny szczery. Powiedz jej, że zależy Ci na znajomości z nią i jak ją odbierasz. Dasz jej szansę zrozumieć twój punkt widzenia i być może czegoś się o sobie i o was nauczyć. Z DDA można tworzyć świetne związki (mój niebieski potwierdza), ale trzeba być transparentnym i wyjaśniać wszelkie nieporozumienia od razu. Pozdro.
  • Odpowiedz
OP: @panimanager Mówiłem jej, że uważam ją za kogoś wyjątkowego, że chciałbym ją lepiej poznać i aby otworzyła się na tą znajomość. Niestety, blokada jaką założyła na bliższe relacje, jest póki co dla mnie nie do przeskoczenia. Dam jej chwilę do namysłu (chociaż wiem że i tak nie zmieni nastawienia) i spróbuję znowu. Wiem że takimi ciągłymi próbami kontaktu raczej nie zyskam w jej oczach, ale chcę mieć poczucie, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ok, to wszystko co ty możesz na tą chwilę zrobić. Pamiętam moje pierwsze zauroczenie chłopakiem - byłam jednocześnie w siódmym niebie i przerażona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopóki DDA nie zrozumie swojego postępowania, tańczy taniec przyciągania i odpychania danej osoby. Chcemy by nam potwierdzono, jak bardzo, ale to baaardzo komuś na nas zależy i nie potrafimy zrozumieć, że komuś faktycznie na nas zależy. Jak zawsze,
  • Odpowiedz