Wpis z mikrobloga

#insurgency #hellletloose #fps #gry
Hej, głupie pytanie odnośnie HELL LET LOOSE, czy w 2h jakie mam na oddanie gry na Steamie zdążę "wyczuć" grę? Mam Ryzen 5 2600X GTX1060 6gb 16GB ramu DDR4, będzie działała przyzwoicie?(nie chcę zmarnować 2h na zabawę z ustawieniami by mi poszła w 60 klatkach;))
Teraz przez weekend była za darmo gra Insurgency Sandstorm, jest przeceniona na 60zł, miałem kupić by sobie czasem popykać szybki meczyk z randomami na luzie oglądając jednym okiem serial na drugim monitorze, ale kumpel namawia mnie na Hell Let Loose bym grał z jego ziomami od mil-simów i pół-mil-simów, wiem ze to zupełnie inne gry, chwilowo słabo z kasą, więc wybiorę jedną: Insurgency albo HLL

Podobno HLL nie jest tak wymagająca jak Squad czy Post Scriptum?(Nie grałem w żadną z tych dwóch, grałem w Armę 3 zmodowaną pod polski team z wykopu i w Escape From Tarkov, gry OK, ale wymagają za dużo zaangażowania, nauki, skupienia[Escape From Tarkov powinno mieć ostrzeżenie przed możliwością zawału;)], czasem człowiek chce czegoś prostszego, ale bez agresji i wulgaryzmów towarzyszących darmowym grom typu CS:GO, a jednocześnie przyzwoicie wyglądającego, z mniej Arcade'ową mechaniką niż w CoD'ach i im podobnych, taki pół mil-sim, czy nawet 13 mil sin, jeśli rozumienie o co chodzi:)), próbować Hell Let Loose? Czy dać sobie chwilowo spokój i wziąć Insurgency jak jeszcze przeceniona?
Dzięki
RabarbarDwurolexowy - #insurgency #hellletloose #fps #gry 
Hej, głupie pytanie odnoś...

źródło: comment_1612813442gGw8Pd74d2ZNgF6N3hcJ4A.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy:
Discord PL społeczności: https://discord.gg/5V6CnCCT

Co do samej gry. Tak z 20-30h da Ci jakieś pojęcie o tej grze. 2h to co najwyżej możesz w niej drzewa pooglądać.
Tu raczej nie ma szybkich meczyków. Min czas to około 30min jak cały team przeciwny nie ogarnia. Zazwyczaj mecze trwają około 1h (oczywiście możesz wychodzić wcześniej, ale stracisz expa). Ofensywa to już w ogóle może trwać koszmarnie długo. Jeśli chcesz coś na luzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RabarbarDwurolexowy: ja sobie wlaczam na 20 min hll i gram i nie mam z tym problemu. Calej gry nie zagram w tym czasie, wiadomo. Ale nie przeszkadza mi zeby fajnie sie gralo. W bf tez gry potrafia trwac po 2h...
Nie rozumiem dlaczego dopiero 20h ma dac pojecie o grze xd wiadomo ze map nie poznasz od razu, ale o mechanice mozesz poczytac i inni Ci tez powiedza jesli bedziesz chcial,
  • Odpowiedz
@anussatanus: Dzięki, właśnie też się zastanawiałem czy nie wpadać na krótsze sesje. A co do 20h na podstawy podstaw, grałem w mocno zmodowaną Armę, Escape From Tarkov, kilka starszych skomplikowanych gier. Ogarnę szybciej, już jeden znajomy zaprasza do Polaków grać, w takich grach nawet nasi rodacy są pomocni i grzeczni. Arma i DCS bardo pomogli. Może dlatego że średnia wieku wyższa. Mam nadzieję że mechanika strzelania nie jest zbyt arcade'owa? Jak
  • Odpowiedz