Wpis z mikrobloga

#!$%@?ę ten Neonet, na dniach im odsyłam konsolę z tymi wspaniałymi grami. Na pewno więcej już u nich nic nie kupię. Ani moja rodzina.

Dzięki kolego @Elroyy_Jetson za cynk o zestawie z padem, słuchawkami i soulsami z Media Markt. Słuchawki jak patrzyłem na Allegro chodzą po przynajmniej 7 stów, za Soulsy też wezmę przynajmniej 200 złotych, więc jest gicik.

Jak polska firma ma mnie wyruchać w anusa na sucho to wolę dać zarobić niemieckiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam wszystkich którzy dalej walczą!

#ps5 #neonet #janusznet
  • 26
@matmakuc: @apatozaur: @Gorion103:
A czego wy nie rozumiecie? Gry wpisane są na fakturze jako osobne pozycje, więc zgodnie z prawem zwrot jest uzasadniony.
To nie jest zwyczajny bundle, które Sony pakuje do jednego pudełka i macie cały zestaw wpisany na fakturę, jako jedna pozycja, tylko próba wyruchania ludzi, bo braki konsol na rynku. Wpakowali leżaki magazynowe po cenach premierowych i teraz sami idą w zaparte podcierając się śmiesznymi regulaminami.
@Kajos200: zamówiłem taki zestaw z mediaexpert. Na fakturze proforma wszytsko jest na jednej pozycji. To sprawdzone info ze nie robią problemu ze zwrotem gier? Bo w ofercie miałem jakiś rabat 50zł i w sumie nie wiadomo jak to rozliczyć