Wpis z mikrobloga

#!$%@?ę ten Neonet, na dniach im odsyłam konsolę z tymi wspaniałymi grami. Na pewno więcej już u nich nic nie kupię. Ani moja rodzina.

Dzięki kolego @Elroyy_Jetson za cynk o zestawie z padem, słuchawkami i soulsami z Media Markt. Słuchawki jak patrzyłem na Allegro chodzą po przynajmniej 7 stów, za Soulsy też wezmę przynajmniej 200 złotych, więc jest gicik.

Jak polska firma ma mnie wyruchać w anusa na sucho to wolę dać zarobić niemieckiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam wszystkich którzy dalej walczą!

#ps5 #neonet #janusznet
  • 26
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mazurskimazur jeszcze jak. Tego badziewa zwanego cyberpunkiem nie zamierzam nawet ogrywać xD a TLoU2 sobie kupię na promce. Gra pewnie fajna (teraz ogrywam 1 część i jestem zachwycony) ale 269 zł to na pewno nie jest warta.
  • Odpowiedz
@Viarus_: tak z ciekawości, po co kupujecie bundle i próbujecie odstawiać jakieś cyrki ze zwrotami części zestawu? :D Śmiejecie się z sieciówek, że są januszowymi firmami a wy próbujecie zjeść pół obiadu i powiedzieć, że jednak nie chcecie go :D
  • Odpowiedz
@matmakuc dlatego że neonet do 21.01 dawał taka możliwość i nie było problemów. Próbowali wciskać stare gry do ciężko osiągalnej konsoli i kto ich nie chciał to sobie rezygnował i każdy był zadowolony. #!$%@? zmianę i to dość bezczelną z wstawieniem regulaminu wstecz gdzie 100% ludzi wie, że go tam nie było w momencie składania zamówienia. W mm czy euro są bundle ale tam dają gry na ps5 i nikt się nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@matmakuc widać że znasz się na rzeczy jak gówno na poezji. Ponieważ mam dobry nastrój to ci to wyłożę jak chłop krowie na rowie.

Janusznet "zestaw" za 3199 zł
PS5 - 2342 zł
Dualsense - 319 zł
TLoU 2 (na PS4) - 269 zł
CP2077 (też na PS4) - 269 zł
A teraz zobacz sobie ile dostaniesz za te gry z zestawu na rynku wtórnym.

A teraz Pan Media Markt zestaw za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najlepszy jest nadal Mediaexpert z zestawami za 2899, dwie gry na PS5 które można zwrócić od ręki i dostać golasa za 2299.
  • Odpowiedz
@matmakuc: kupiłem "zestaw" z neonetu i dziś mi oddali kasę za gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°) warto było


@testaccount9432: gratulacje i ciesze się, Twoim szczęściem. Ja jedynie pytam po co się męczyć i nazywać sklep januszowym skoro się samemu takie cebulackie akcje odwala. Mi nie pasował bundle to poczekałem na taki, który mi pasuje i taki kupiłem.

@matmakuc widać że znasz się na rzeczy jak gówno
  • Odpowiedz