Wpis z mikrobloga

Akcjonariusze HCMC - policzmy się
w komentarzu plusy jesli ktoś chce dopiero kupic.
Co to HCMC - tzw. #pennystock dostępny na #trading212 Wielu kupiło go jak był jeszcze niedawno po 0.0001$ a dziś jest już po 0.0021
Spółka zyskała na popularności dzięki pozwaniu Phillipa Morrisa o patent do #epapierosy
Sprawa powinna mieć swój finał 26 lutego.
Dzisiejszy wzrost powodowany jest tym, ze ogłoszono, iż grubasy kupiły akcji za 5mln $ z możliwością odsprzedania ich po cenie 0.0024 w sytuacji kiedy jeszcze w piątek były po 0,0016
Więc jesli ktoś pyta ile urośnie to wg mnie jesli grubasy kupiły tyle papieru to raczej nie obstawiają, ze kurs zatrzyma się przy 0,0024

https://finance.yahoo.com/news/hcmc-announces-sale-5-000-130500804.html
#hcmc #gielda
  • 19
  • Odpowiedz
TU PLUS jesli chcesz kupic

PS:
efajki to nie jedyne zrodlo dochodu, sporo maja ekologicznego zarcia w ofercie, suplementy diety, witaminy
  • Odpowiedz
@natanyaach: ( ͡° ͜ʖ ͡°) też myslalem tak zrobic. kupiłem po 0.0001 i ustawiłem ze sprzedam za 0.0002 bo kisiło sie chyba ze 2tyg, ale pozniej coś mnie oswieciło, ze jednak dokupie :D
  • Odpowiedz
O hcmc dowiedziałem się jak stało po 0,0006. Niestety Trading212 od wtedy w związku z afera gme zablokowało możliwości rejestracji i tylko patrzę na przeciekające przez palce kase ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@turbopisior: mialem wychodzic przy 0.01 przynamniej z polowa ale ta zre dzisiaj az za szybko ze wydaje mi sie ze moze poleciec, ewentualnie sprzedam to co wlozylem a niech pracuje sobie zysk, średnia 0.0016, chcialem kupic jak bylo po 1 ale sie nie dalo
  • Odpowiedz