Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio mam wrażenie, że moja koleżanka mnie naśladuje. Z początku polegało to tylko na tym, że wyłapywała moje teksty i sama ich używała, jak np przezwisk na różne osoby, czy jakieś konkretne zdania. Myślałem ok, może ją to śmieszy, podobają jej się i też chce ich używać. Luz. Ostatnio jednak zauważyłem też, że kiedy ja na przykład zmieniam sobie profilowe na fb, czy na instagramie, to za chwilę ona zmienia. W zasadzie mógłbym spojrzeć w historię i okazałoby się, że ostatnie 4-5 razy zmieniała zawsze profilowe w ten sam, ewentualnie następny dzień po mnie. Troche dziwne, ale ok. W dodatku kiedy się poznaliśmy, to nie była zbyt chętna na studia. Teraz, okazuje się, że zapisała się na studia i to w dodatku te same co ja :o

O co w tym chodzi. Jak to zrozumieć? Czy ona chce mi w ten sposób wysłać jakiś sygnał ? Nie wiem, imponuje jej, czy co? O co chodzi w takim zachowaniu? A może jej się podobam tylko okazuje to w taki dziwny sposób ?

#psychologia #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60214f54db7e1c000b4c0ba1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
ŻarliwaAzjatka: @StarySkuter: Wiesz co, pomiędzy kobietami pewnie tak, byłoby to wkurzające, tym bardziej że wiesz, że nie wiem, nie wpadłaś jej w oko, tylko ewidentnie kopiuje Twój styl bo nie ma własnego. Coś takiego pomiędzy facetem i kobietą wydaje się troche inne.

Jednak nadal zastanawiam się o co jej chodzi :P

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz