Wpis z mikrobloga

Mirki 2 pytania.

1. Samochód nie odpalił (rozrusznik nawet nie zakręcił), poszedłem odczepić akumulator do ładowania, jednakże słyszałem jakieś ciche syczenie z niego. To syczenie dochodzi z okolic gdzie jest taka rurka wąska karbowana i ona jest podłączana do skraplania czegoś tam (to fabryczny jeszcze akumulator Clio). I z łączenia tej rurki takie bąbelki jakby się wydobywały. Coś się złego dzieje?

2. Jak miernikiem z grafiki zmierzyć poziom naładowania akumulatora? Na którą pozycję ustawić to pokrętło? I ile V powinien mieć akumulator który jest zdolny do zapłonu auta benzynowego?

#akumulator #motoryzacja #mechanikasamochodowa #elektronika #samochody #elektryka
Panda1112 - Mirki 2 pytania. 

1. Samochód nie odpalił (rozrusznik nawet nie zakręc...

źródło: comment_1612796051LLc8oyw6ExTBJFXOYUuuUq.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKracy582: no właśnie Recond ponoć odsiarcza. Natomiast... Tu nie chodzi o te 250 PLN. Tu chodzi o to że jak chciałem rok temu kupić nowe aku to sprzedawca poinformował że 2-3 lata i tak trzeba będzie kupić kolejny, bo "takie dziś robią". A ten fabryczny ma już z 10-11 lat i działa (działał) ;-)

Jakkolwiek to chyba nie jest normalne że tam tyle śniegu nawpadało prawda? Bo może przed nowym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Panda1112: kup nowy najtańszy miernik za 15zl to będziesz wiedział co jest grane. W kwestii Aku to wszystko zależy od pogody. Jak będzie -15 to będzie ciężko. Jak będzie 5 stopni to przez lato przeżyje na luzie.
  • Odpowiedz