Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki wyskoczył mi przedwczoraj check w #honda #accord VII. Odczytałem błąd za pomocą spinacza - 23 Czujnik spalania stukowego. Wczoraj kontrolka zgasła, a po 30km znów się zapaliła. Miał ktoś podobny problem? Z tego co czytam objawy to drgania i problemy z obrotami. U siebie niby nie zauważyłem nic takiego.

Honda Accord VII 2.0 zagazowana.

#motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@_kapsel: Na gazie, dzięki - czekam na info od mojego mechanika, ale może w te stronę też warto się udać. Check zgasł później po odpaleniu i po 30km znów się zapalił na gazie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rubajticos: kolega tak miał, co jakiś czas mu wyskakiwał check i jak sprawdzał to spalanie stukowe. Problem był tylko na LPG, pojechał do gazownika i sprawa została załatwiona regulacją instalacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biskup2k: ja zczytywałem błąd tylko za pomocą tej "diagnostyki spinaczem" więc mam tylko kod. Rozumiem, że po podłączeniu do normalnego komputera powinno być więcej informacji?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rubajticos: nie będzie więcej informacji, więcej to jedynie w HDS, polecam kupić oryginał a jak Cię nie stać to używkę bo zamienniki nie działają jak trzeba. Trzeba by się przyjrzeć jakie są parametry na tym gazie.