Wpis z mikrobloga

@lolingPL: a niby czemu cały plan w #!$%@?? #!$%@? nie miały jak uciec jeżeli nie rozmyją odpowiedzialności na kolegów którym się ten pomysł nie podoba?

Wstajesz, odwracasz się na pięcie, mówisz "my spadamy, elo". Co cię obchodzi że ktoś zostaje? Nigdy tego patologicznego "uciekamy tylko gdy uciekają wszyscy" nie zrozumiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@gatineau: Konsekwencje to trochę wybór nauczyciela w tym przypadku. Raz nam nauczyciel wprost powiedział, że jak uciekamy, to najlepiej wszyscy, bo jak zostanie jedna osoba, to będzie musiał z nią siedzieć i robić normalnie lekcję, a reszta będzie w plecy. A gdy wszyscy uciekną, to ma czas wolny, więc jest mniej wkurzony niż jak ktoś zostanie.
Raz nam nauczyciel wprost powiedział, że jak uciekamy, to najlepiej wszyscy, bo jak zostanie jedna osoba, to będzie musiał z nią siedzieć i robić normalnie lekcję, a reszta będzie w plecy.


@Kliko: no ale mi go żal że będzie musiał w pracy siedzieć xD

i już to widzę jak te wszystkie #!$%@? od "wszyscy albo nikt" kierują się empatią do nauczyciela a nie np. tym że jak mama będzie krzyczeć to
@gatineau: Dlatego że jeżeli nie bedzie nikogo to nikt nie będzie miał przypału. A jak zostanie 2-3 osoby to nauczyciel i tak musi zrobić lekcję a całe 20 osób dostanie nagane albo coś. Wiem bo dokładnie taką sytuacje miałem w licbazie. Nasza klasa cała zwiała i skonczyło się to rozprawką wychowacy na temat tego jak jestesmy niezbyt odpowiedzialni itp itd i bez wiekszego przypału. Tymczasem w klasie równoległej chcieli ten sam
Dlatego że jeżeli nie bedzie nikogo to nikt nie będzie miał przypału.


no właśnie na tym polega #!$%@?ść tego wszystkiego. Jak się boisz przypału to nie uciekaj z lekcji a już NA PEWNO nie namawiaj innych do tego żeby to robili. Totalny absurd, uciekasz z lekcji to masz być gotowy na "przypał", boisz się "przypału" to nie namawiaj innych i nie dysponuj ich tolerancją na przypał. To szkoła a nie jakiś eksperyment
@depcioo: i dobrze. Uczniowie tez nie powinni sie spozniac. Ogolnie uwazam ze spozniony uczen nie powinien byc wpuszczony na lekcje. Tak samo nauczyciel powinien byc rowno z dzwonkiem w klasie i rowno z dzwonkiem wypuscic uczniow
@SarahC: @gatineau No u nas fama się rozniosła że to ja zainicjowałem ucieczkę (ktoś mnie sprzedał) i ówczesna wtedy dyrektorka batorego wprost mi powiedziała że mnie #!$%@? ze szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale matka poszła i się obyło bez tego. Pozdrawiam panią asie (ʘʘ)
@lolingPL: ja raz przy próbie ucieczki powiedziałem prawdę jak to wygląda (że większość ci powie "ucieknę jak wszyscy uciekną", i że koniec końców tak wszyscy zostaną na tej lekcji) i po chwili usłyszałem takie ciche "ej, on ma rację" xD mi to nie robiło problemu, nie chciałem iść na lekcję to nie szedłem, nie potrzebowałem do tego aprobaty reszty klasy
@turbaniuszdywaniusz: jakby cie #!$%@? to by ci zrobili przysługę XD poszedłbyś do rejonowego i luja by się stało może byś miał lepszych znajomych przynajmniej

ale tak szczerze to oni zawsze straszą #!$%@? ze szkoły także polecam nie brać na poważnie tego pyerdolenia szczególnie jak ktoś chodzi do szkoły prywatnej, gdzie starzy płacą za lekcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lolingPL: o #!$%@?, studia mi sie przypomnialy, poszlismy chlac, nawet kujonow namowilismy by nie szli na zajecia tylko poszli sie uczyc - bo przeciez picie fuj - no i niby wsio spoko. Natomiast sie okazalo ze jedna typiara, ni to kujon ni to #!$%@?, udawala ze idzie na przystanek by nie isc na zajecia, a co do czego sie cofnela i sama #!$%@? do typa i siedziala z nim 3h xDD.