Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMEN!

Cotygodniowa zapowiedź nowych spotkań #wykopdartsleague a więc zapraszam do lektury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka meczy wisi nierozegranych, dlatego zastanawiam się nad zrobieniem dłuższego okresu na rozegranie, np.: dwa tygodnie, by ze spokojem rozegrać to co do nadrobienia i złapać świeżość przed drugą rundą, gdyż następne mecze to będzie zakończenie i rozpoczęcie nowej rundy (mecze rewanżowe). Co myślicie o tej dłuższej przerwie? Dajecie do tej pory radę na spokojnie z rozgrywaniem meczy, czy takie dwa tygodnie dobrze nam zrobią? Wypowiedzcie się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tu lista kolejki numer 9 i 10:

Grupa A:

9 kolejka
PingwinieKolana - Krishot
i4004 - butterfly
Emptyy - bury256
therealhajto - Kubul

10 kolejka
i4004 - PingwinieKolana
Krishot - Emptyy
butterfly - dididoox
bury256 - therealhajto

Grupa B:

9 kolejka
BlackWatcher - andrzej9008
buras89 - buszmenka
alibomaye
- pastor2
Bazant77 - GodALLU

10 kolejka
buras89 - BlackWatcher
andrzej9008 - alibomaye
busz
menka - 1964
pastor2 - Bazant77

Grupa C:

9 kolejka
LuksWGS - galvim
camefor - Szybki
Joe
roman-cojapacze - phillippuss
Cuoco - PVMarcinek

10 kolejka
PVMarcinek - camefor
phillippuss - Chael
SzybkiJoe - LuksWGS
roman-cojapacze - Cuoco

Linki do tabeli i terminarzu naszej ligi: Grupa A Grupa B Grupa C

Powodzenia!


#dart #darts
camefor - LADIES AND GENTLEMEN! 

Cotygodniowa zapowiedź nowych spotkań #wykopdarts...

źródło: comment_1612730278JWYPnq7zbQsOdBZBopXphC.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Też wydaje mi się że wystarczy ale nie robić awantury gdy się przeciągnie do poniedziałku i wtorku. No i wyrozumiałości wśród towarzyszy gry, czasem rano ustalimy termin dziś 19 ale różnie w ciągu dnia bywa i nie róbcie dramy że termin się obsuwa
  • Odpowiedz
W takim razie nie widzę innego wyjścia jak grać dalej tak, jak robiliśmy to dotychczas. Czas na rozegranie do 14 lutego. Nie mogę już edytować niestety.
  • Odpowiedz
Ligę tworzę dla was, albo inaczej, to wy ją tworzycie, dlatego pytam czy dajecie radę, bo ja narzuciłem termin z góry, który może być dla was ciężki do ogarnięcia. Ale jeśli jesteśmy zgodni to temat zamykam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz