Wpis z mikrobloga

Czy 700 tysięcy za dom w stanie deweloperskim to waszym zdaniem dużo czy do zaakceptowania? Działka 9 arów, 200m powierzchni, pod Krakowem kilkanaście km od rynku z dostępem do stacji PKP i sprawnym dojazdem.

Z jednej strony wydaje mi się to zdecydowanie za dużo, ale jak myślę że odpada mi użeranie się z załatwianiami pozwoleniami i ekipami, to już sam nie wiem. Minusem jest na pewno że dostaje dom nie taki jakbym chciał (projekt).

Czy jeżeli kupiłbym działkę za powiedzmy 200 tys, to do stanu deweloperskiego chyba dojdę spokojnie za kolejne 500?

#nieruchomosci #dom #krakow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sprzedalem_konto_za_dyche: już się zastanawiać zacząłem gdzie jest ta cała baranówka, że podane nawet kilkanaście km do rynku w tak korzystnej cenie, a tu się okazuje, że to jakiś wypizdów i całkowita wieś, gdzie może na hutę idzie jakoś sensownie się dostać co najwyżej XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sprzedalem_konto_za_dyche: bardzo lubię te okolice, ale faktycznie jakbym miał regularnie dojeżdżać bliżej centrum niż Mistrzejowice to bym się poważnie gurwa zastanowił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten pociąg ok, ale one tam chyba z rana z raz może dwa na godzinę jeżdżą?
  • Odpowiedz
@sprzedalem_konto_za_dyche: myślałem kiedyś o zakupie domu w Baranówce ale finalnie stanęło na innej lokalizacji. Generalnie Baranówka to zadupie gdzie diabeł mówi dobranoc. Jest P&R ale z bardzo małym parkingiem, do tego pociągi jeżdżą rzadko i są strasznie przeładowane. Brak szkoły/przedszkola/mpk. Najbliższy większe sklepy i infrastruktura dopiero w Hucie. Jesteś pewien że ten dom za 730k jest w stanie deweloperskim a nie surowym otwartym? Ogólnie to kiepska dachówka, kuchnia też nie
  • Odpowiedz