Wpis z mikrobloga

@przepyszna_frytka: polecam veloart, dużo dobrego o airbike czytałem, ale też dużo złego o tańszych miejscach, nawet tu ktoś pisał że oszczędził 150zł i skończyło się że poszedł raz jeszcze do innego miejsca
  • Odpowiedz
  • 1
@Mikkeler Byłem w kolarskim i było średnio. Ot, facet odbębnił kolejnego klienta. Połowę czasu gdzieś ciągle wychodził. Przyszedłem z bólem pleców i dupy na długich dystansach, wyszedłem z bólem nadgarstków na krótkich ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@przepyszna_frytka: w air robilem z 5 lat temu wiec nie pamietam ale zalezy tez od „pakietu” chyba kazdy ma na stronie cene
Wiesz fiting to maly koszt, zazwyczaj idzie za nim zmiana czegos w rowerze wiec pytanie co za sprzet i jakie komponenty - siodlo, lemondka czy np. korba i fiting to pikus :-)
  • Odpowiedz
Airbike podaje ceny na stronie. Najlepsze u nich jest to, że w wyższych pakietach masz tak na prawdę dwie wizyty. Ja drugą robiłem po 3 miesiącach od pierwszej i poświecono mi praktycznie tyle samo czasu i uwagi co przy pierwszej wizycie. Bloki miałem ustawione w 3 różnych parach butów bez żadnych dopłat. Dodatkowo bez problemu zabrałem 2 rowery z ekspozycji i pod okiem fittera przymierzyłem się do nich i dostałem świetne rady,
  • Odpowiedz