Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie, jest jedna kobieta którą znam od czwartego roku życia.
Jak mieliśmy po 17 lat #!$%@?śmy, ja uniosłem się honorem a ona urodą i charakterem.
Minęło 15 lat, miedzy nami jest taka sama chemia, taka chemia że że jprdl, od piętnastu lat niezmienna.
Ja rozkręcam działalność, ona ma dwójkę dzieci z dwoma ojcami (tak haha, wiem betaciotomat)
Ona sama ma świetne kwalifikacje zawodowe, moi rodzice i jej rodzice, oraz jej wujostwo dosłownie wpychają nas w swoje objęcia mimo bagażu (pośrednio i bezpośrednio) ... robią to już 10 lat.
Najlepsze jest to że ja naprawdę chciałbym się z nią nawet pobrać bo przez 15 lat do nikogo nic takiego nie czułem jak do niej.
Powiedzcie mi wykopki, to jest #!$%@? przeznaczenie czy wszyscy łącznie z nią i mną się mylimy i nie będzie z tego szczęścia?
Czy to jest tak że wszyscy widzą tą chemię i starają się jescze pchnąć bo już ich #!$%@? ta bezwładność?
Tyle zmiennych, tyle chęci, jescze więcej zamiarów.
No doradź coś ktoś.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601f4dd5863b1f000a1306bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 100
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zastanów się czy nie myślisz tak jak Forrest o "swojej" Jenny, on też widział tę chemię... bo chciał ją zobaczyć. A co do bliskich, to co, we wszystkim się ich słuchasz, bo tak? No bądź poważny. Jak chcesz to się hajtaj (czy zwiąż z kim chcesz), ale nie zrzucaj odpowiedzialności na innych. Sam podejmij decyzję i żyj z konsekwencjami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: kolega BSn wyjaśnił. Z moich dśw jeśli 10lat nic nie było to się nie #!$%@? w to ziomek. Żyjesz we friendzonie. Zerwij z nią kontakt albo #!$%@? się w gówno. Na pewno to co #!$%@?ś nie jest zdrowe i nie może trwać. Podoba Ci się dziewczyna, jest chemia a ona w międzyczasie miała 2 bolców? Jesteś nikim, taki człowiek nie ma honoru. Wgl siebie nie szanujesz. Nie bez powodu kobiety
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: i dobrze piszą, lecz się. Do psychologa leć bo #!$%@? creep jak nic. Zaraz kosza jednak dostaniesz, będziesz walił do jej zdjęcia i czaił się za rogiem by ją dogonić i pogadać. Ha tfu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szyfraplus: jak on 15 lat chodzi wokół niej we friendzone. Spróbować? Xdd ona ma go za pajaca pewnie xd. Typ czas straci tylko. Jeszcze psycha mu siądzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wszystkie_zajete: że jest z wyższej ligi. Że jest za dobrą sztuką i dla Chada to a nie dla średniaka. Ona 8/9 on 4/5. Poruchala, pobawiła się. Popróbowała budować rodzinę 2x ale Chad to Chad. A teraz szuka beciaka a ten jest pod ręką. Taki plan b. Zostawiony bo a nóż się przyda i akurat nadaża się okazja. 15 lat coś tam z dupy raz w tygodniu mu odpisywała a teraz sobie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie. Zapędzasz się w kozi róg i bardzo trudno będzie ci z niego wyjść, jeśli w ogóle. Po pierwsze, żyjesz wspomnieniami. A wspomnienia idealizuje się, taka ludzka natura. Po drugie, pamiętaj że rodzina, za przeproszeniem, gówno wie. Twoja będzie wychwalać ciebie, jej ją. A że rodziny dobrze się znają, to będą #!$%@?ć kocopoły, żeby mieli temat i przedmiot zainteresowań, czyli was. A jak nawet, nie daj Bóg, będziecie razem i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w kazdym zwiazku sa chwile bardzo zle i bardzo dobre. To jest zycie a nie romantyczna komedia. Jak to zrozumiecie to dacie rade.
Kobieta ktora ma dwoje dzieci z roznymi facetami moze tego nie rozumie i przy pierwszych problemach ucieka bo szuka zwiazku jak w bajkach. Wytlumacz jej to.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Jeśli rzeczywiście ją idealizujesz i czar pryśnie, to co najwyżej zrobisz jej dziecko, rozwiedziecie się, ona będzie samotną matką 3 dzieci, a Ty będziesz mógł w końcu na spokojnie szukać kobiety bez myślenia o tamtej.
2. Jeśli dalej będziesz zwlekał, to prawdopodobnie za 3 lata będzie ta sama sytuacja jak teraz, tylko że będzie samotną matką 3 dzieci i będziecie starsi.
3. Możesz iść na terapię, żeby starać się
  • Odpowiedz