Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie, jest jedna kobieta którą znam od czwartego roku życia.
Jak mieliśmy po 17 lat #!$%@?śmy, ja uniosłem się honorem a ona urodą i charakterem.
Minęło 15 lat, miedzy nami jest taka sama chemia, taka chemia że że jprdl, od piętnastu lat niezmienna.
Ja rozkręcam działalność, ona ma dwójkę dzieci z dwoma ojcami (tak haha, wiem betaciotomat)
Ona sama ma świetne kwalifikacje zawodowe, moi rodzice i jej rodzice, oraz jej wujostwo dosłownie wpychają nas w swoje objęcia mimo bagażu (pośrednio i bezpośrednio) ... robią to już 10 lat.
Najlepsze jest to że ja naprawdę chciałbym się z nią nawet pobrać bo przez 15 lat do nikogo nic takiego nie czułem jak do niej.
Powiedzcie mi wykopki, to jest #!$%@? przeznaczenie czy wszyscy łącznie z nią i mną się mylimy i nie będzie z tego szczęścia?
Czy to jest tak że wszyscy widzą tą chemię i starają się jescze pchnąć bo już ich #!$%@? ta bezwładność?
Tyle zmiennych, tyle chęci, jescze więcej zamiarów.
No doradź coś ktoś.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601f4dd5863b1f000a1306bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 100
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli między wami jest chemia od lat - to zacznijcie być razem. Co tu chcesz teoretyzować? Wykopków nie ma co pytać - to zazwyczaj chłopcy w wieku 12-40 lat bez żadnych związków na koncie, uważają, że lepiej żyć samemu do końca życia niż się związać z samotną matką.

Jeśli się dobrze dogadujecie, lubicie ze sobą spędzać czas, a poza tym chemia też jest - to nie widzę sensu, żeby tracić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: takie fiskacje przechodzą po serduszkowaniu
na początku jest fajnie ale koniec końców ona ma 2 dzieciaków, każde z innym i jak ty chcesz tutaj zapewnić spokój? W domu będziesz intruzem dla tych dzieci nawet jeśli ci tego nie powiedzą, bo dostaną pasem po dupie. Daj dzieciakom spokój, bo i tak przy takiej matce go nie mają.
  • Odpowiedz
kolejnym ojcem trzeciego dziecka


@BSn9jBwxuhBXN: w sumie to ja nie widze w tym problemu, aby tylko miec rozdzielnosc majatkowa i nie dac sie wladowac w alimenty dla 2 poprzednich. ona i tak w to nie pojdzie wiec sie tym ojcem i tak nie zostanie xD
jesli uzna ze to uczciwe to znaczy ze sie spotkalo wlasciwa osobe

w sumie to prawo doskonale weryfikuje prawdziwe uczucia

z baba z 2 dzieci rownie
  • Odpowiedz
@Van_Zavi: wspólne dziecko to wspólny priorytet pary.

Mając dziecko nie wyobrażam sobie postawić wyżej faceta, z którym dopiero zaczynalabym się spotykać.

Związek z kimś z dzieckiem jak dla mnie jest bardzo trudny. Co to za rodzic, który dla de facto obcej osoby zaniedbuje mniej bądź bardziej dzuecko?
Jasne, samotny rodzic też ma prawo do nowego związku, ale na początku dzuecko będą wyżej w hierarchii.. Jesli relacja przetrwa i wwjdzie na wyższe
  • Odpowiedz
Qwerty: Ale żenada bije z tego wpisu. Sorry, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. Nie chciałabym spotkać faceta który od lat kręci się za jedną panną, ale wy faceci chyba macie do tego tendencję.
Przestań tyle rozmyślać i spróbujcie być razem, tyle.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ta chemia jest jednostronna - ona takiej chemii nie czuje, jakby czuła to przed dwójką dzieci byłaby u ciebie w mieszkaniu po to by coś "samo tak wyszło". Kobiety nie są tak #!$%@? jak mężczyźni... tzn. tak jak Ty.

One nie są odrealnionymi romantyczkami myślącymi o trwająćej całe życie "chemii", "sile przyciągania" i całej reszcie tych wysrywów wymyślonych przez mężczyzn-poetów z niedoruchania.

A po drugie nie działają jak my -
  • Odpowiedz
No a jak dziecko byłoby z ich małżeństwa to wtedy nie byłoby priorytetem dla matki? To jakaś chyba niekochająca musiałaby być


@Van_Zavi: No byłoby priorytetem, ale byłoby też priorytetem dla OPa więc wszystko spoko. Z obcymi gówniakami to jednak nie to samo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz