Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie, jest jedna kobieta którą znam od czwartego roku życia.
Jak mieliśmy po 17 lat #!$%@?śmy, ja uniosłem się honorem a ona urodą i charakterem.
Minęło 15 lat, miedzy nami jest taka sama chemia, taka chemia że że jprdl, od piętnastu lat niezmienna.
Ja rozkręcam działalność, ona ma dwójkę dzieci z dwoma ojcami (tak haha, wiem betaciotomat)
Ona sama ma świetne kwalifikacje zawodowe, moi rodzice i jej rodzice, oraz jej wujostwo dosłownie wpychają nas w swoje objęcia mimo bagażu (pośrednio i bezpośrednio) ... robią to już 10 lat.
Najlepsze jest to że ja naprawdę chciałbym się z nią nawet pobrać bo przez 15 lat do nikogo nic takiego nie czułem jak do niej.
Powiedzcie mi wykopki, to jest #!$%@? przeznaczenie czy wszyscy łącznie z nią i mną się mylimy i nie będzie z tego szczęścia?
Czy to jest tak że wszyscy widzą tą chemię i starają się jescze pchnąć bo już ich #!$%@? ta bezwładność?
Tyle zmiennych, tyle chęci, jescze więcej zamiarów.
No doradź coś ktoś.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601f4dd5863b1f000a1306bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: Ta, chemia xD
Z farby na banknotach NBP.
Kurna typie 2 dzieci z 2 ojcami to patologia, a ty w to bagno włazisz. Uosobienie bankomatu, bo mu puszczalska (tak tak "źle trafiła" ale kurna nie dwa razy) locha pół cycka pokazała...
Jej rodzice chcą ją wpakować, bo pewno te jej kwalifikacje zawodowe to trochę mało, żeby utrzymywać siebie + dwa kaszojady. Czemu ci twoi też to robia? Albo sobie tak
@AnonimoweMirkoWyznania: Ta chemia przejdzie Ci po kilku bzykankach, jak zamieszkacie razem i zycie zweryfikuje twoj stworzony w glowie obraz jej osoby z tym jaka jest naprawde. Z tego co piszesz masz tzw hopla na jej punkcie i glownie twoja wyobraznia Cie na nia nakreca. Zluzuj troche z emocji, zycie to nie bajka, jakby wam bylo przeznaczone byc razem to juz dawno by to sie stalo, teraz to tylko nostlagiczne wspomnienie mlodzienczej
@AnonimoweMirkoWyznania no a co szkodzi spróbować na początku niezobowiązująco? Nie musicie się od razu hajtac a też jeśli obawiasz się tego wykopowego betabankomactwa to przecież też nie musisz się angażować finansowo w ten związek... Mysle, że po roku czy dwóch razem nie musiałbyś się pytać na Mirko czy to jest to cyz nie ;)