Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1367
Za dzieciaka znienawidzone, później był lekki cringe i podś#!$%@? jak ktoś Cię w nich zauważył w szkole. Dzisiaj nie wyobraźam sobie wyjść z domu przy takiej temperaturze powietrza bez kalesonów.
Człowiek z wiekiem docenia ten skarb.
I jak widzę dziewczynki o 7 rano przy -10 stopniach z odkrytymi, sinymi kostkami to aż mną trzęsie.
#kalesony #takaprawda #dziendobry
Pobierz Wuja_Patryk - Za dzieciaka znienawidzone, później był lekki cringe i podś#!$%@? jak k...
źródło: comment_1612676870LwuLDslrD2fhyzN6TY3wEq.jpg
  • 99
@Wuja_Patryk swoją pierwszą uwagę w szkole dostałem właśnie za kalesony. Pierwsza klasa podstawówki, przebieraliśmy się przed WF i w szatni ktoś przypadkiem je zrzucił z krzesła i za #!$%@? nie chciałem się przyznać że to moje xD

"Mateusz w arogancki sposób odnosi się w stosunku do nauczyciela" nigdy tego nie zapomnę xD. Taka właśnie presją ciążyła na osobach noszące kalesony.
pewnie o przełomie 80-90 bo mam identyczne wspomnienia co @MarianoaItaliano


@ainthere: Ja właśnie obstawiałem pierwsze lata nowego wieku, bo to pokazał @MarianoaItaliano właśnie kojarzy mi się z tamtym okresem (na szczęście już nie musiałem wtedy chodzić w kalesonach).

Natomiast w latach dziewięćdziesiątych, gdy musiałem to robić, były u mnie tylko takie wyglądające jak dla panów w starszym wieku, ale w rozmiarach dziecięcych.