Wpis z mikrobloga

No właśnie przecież zawsze na początku nie jest się efektywnym do czasu, aż się zapozna ze wszystkimi procedurami itp itd xD


@Gviazdor: rozumiem, że zapoznawanie się z tymi procedurami i jakieś szkolenia to nie praca, tak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@smacznyy:

Praca na zachodzie
Wszystko platne od razu po takiej samej stawce bo pracownik i tak spedza w pracy 8 godzin i tak, szkoli sie i poswieca swoj czas
Praca w Lolsce
Na poczatku zaplace ci mniej bo nie robisz mi zysku tylko trace czas i kase zeby cie nauczyc cokolwiek, okej?
  • Odpowiedz
W jednym Januszex-ie spotkałem się z polityką: przez pierwsze pół roku sprzedawca się uczy, więc nie wypłacamy prowizji sprzedażowej.
A to było biuro podróży XD
  • Odpowiedz
@Marek1991:

to jest właśnie ta mentalność Polaków


No według mnie to jest uczciwe, skoro jestem mniej produktywny od gościa obok ¯\_(ツ)_/¯

@zexan:

rozumiem, że zapoznawanie się z tymi procedurami i jakieś szkolenia to nie praca, tak?


Rozumiem, że jak w szkole się uczyłeś, albo na studiach to też kazałeś sobie płacić, że musisz wpajać wiedzę do głowy. Nie rozumiem czemu osoba, która dopiero zaczyna i jeszcze nie umie wszystkiego, miałaby
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jak w szkole się uczyłeś, albo na studiach to też kazałeś sobie płacić, że musisz wpajać wiedzę do głowy. Nie rozumiem czemu osoba, która dopiero zaczyna i jeszcze nie umie wszystkiego, miałaby mieć płatne tyle co wykwalifikowany pracownik.


@Gviazdor: gdzie wy się zatrudniacie ludzie xD
  • Odpowiedz