Wpis z mikrobloga

@co_ta_anglia_to_ja_nie: @guru8: no w sumie to jakos nie mam wiekszych uwag i bardziej to bym poprobowal czegos innego (np jak sie jezdzi na rowerze z inna geometria)
chcialem glownie zmienic obrecze w kolach, bo w tych tribanowych sie opony zmienic nie da na spokojnie tylko trzeba sie meczyc strasznie xD i myslalem o obreczach Accent TGR PRO, ale to drogie sa calkiem... znalazlem tez np DT Swiss R 460 i
@przepyszna_frytka: Jak chcesz sprawdzić inną geometrię to możesz pomyśleć o wypożyczeniu roweru na dzień z Decathlonu i wtedy ocenisz czy faktycznie czegoś innego potrzebujesz.
Generalnie koła są kiepskie, szprychy Ci już jakieś poleciały? Ja bez tego się nigdzie nie ruszam. Też planuję kupić koła i myślałem że będę musiał wydać 1000-1500 za komplet xD Te Accenty to całkiem fajnie wyglądają, ale dej linka do tych DT ( ͡° ͜ʖ
@spootnik warto wiedziec

@guru8 te szczypce chyba kupie na wszelki wypadek ;~p

DT Swiss R 460 Disc ~150zl/sztuka stozek 23mm waga 450g

DT Swiss RR 511 ~250zl/sztuka stozek 350mm waga 490g

Ale wez pod uwage, ze ja chcialem tylko obrecze wymienic, bo reszta imo jest ok, ale przy wymianie na stozek wiekszy bedzie trzeba wymienic tez szprychy
@przepyszna_frytka: No właśnie mi coś tu nie pasowało xD To ja myślę o komplecie kół, to bym też mógł zmieniać je w zależności od potrzeb. Tylko bym musiał znaleźć jakieś opony szosowe, które wejdą bez problemu na stockowe obręcze xD
Swoją drogą u mnie założenie opon innych niż stockowe (Schwalbe G One i Conti Speed Kingi) było niemożliwe bez tych szczypiec, więc je wożę cały czas ze sobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przepyszna_frytka: ja w swoim złożyłem całe koła. DT Swiss R460 + Novatec 791/792 od Chińczyka. Zestaw chodzi jak złoto, a jest i bardzo przyszłościowy - piasty są konwertowane do sztywnych osi, więc koła wjadą kiedyś do nowego sprzętu bez problemu :) więc przemysł czy nie dołożyć :P