Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #dzieci #zwiazki
Mój prorodzinny chłopak właśnie mi oświadczył, że skoro nie chcę mieć dzieci to zabijam wbijając nóż w serce naszych nienarodzonych córek, które mogłyby być takie piękne i cudowne. xD
Czy na świecie tak trudno jest znaleźć faceta, który nie będzie miał wewnętrznego przymusu żeby przekazać swoje geny dalej?
  • 16
  • Odpowiedz
Czy na świecie tak trudno jest znaleźć faceta, który nie będzie miał wewnętrznego przymusu żeby przekazać swoje geny dalej?


@aninka1: ja nie mam jak coś.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@aninka1: klasyka gatunku, za parę lat ci się odmieni, instynkt się odpali i będzie problem jak to niebieski nie będzie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli czegokolwiek się nauczyłem przez te swoje 30 lat życia to najbardziej tego żeby nigdy nie mówić nigdy
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: może się odmieni, może nie, przecież każdy ma prawo zmienić zdanie - to chyba logiczne, że ludzie się ciągle kształtują, zmieniają się im priorytety, są w innej sytuacji, inaczej widzą swoją przyszłość, nagle pewne rzeczy które były do tej pory ważne schodzą na dalszy plan, albo uświadamiają sobie, że to czego chcieli kiedyś nie jest po prostu tym czego chcą teraz

równie dobrze może się 'odmienić' jej partnerowi - grunt
  • Odpowiedz
Mój prorodzinny chłopak właśnie mi oświadczył, że skoro nie chcę mieć dzieci to zabijam wbijając nóż w serce naszych nienarodzonych córek, które mogłyby być takie piękne i cudowne. xD

Czy na świecie tak trudno jest znaleźć faceta, który nie będzie miał wewnętrznego przymusu żeby przekazać swoje geny dalej?


@aninka1: co ja czytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozstańcie się, macie trochę inne cele.

  • Odpowiedz
@Neko-chan51: jest coś takiego jak instynkt macierzyński, ale nie każdy go ma i zmuszanie do macierzyństwa/ojcostwa to krzywda dla dziecka i dla tej osoby, która nie chce
@aninka1: jeżeli już przeczytałaś to co wyżej napisałam to poradzę tylko zmienić partnera. Jeżeli się nie zgadzacie na tej płaszczyźnie, to żadne z was nie będzie ze sobą szczęśliwe. Taki związek jest bez sensu. Życzę powodzenia
  • Odpowiedz