Wpis z mikrobloga

Mirki xdddd Mój #niebieskiepaski ma covida( ͡° ʖ̯ ͡°) umiera . ( Tak wiem, że on nie istnieje, ale czary ku... Mary i ma .)
Zachowuje się jak by miał umrzeć a jak ja to przechodziłam tydzień temu to było, że wyolbrzymiam.
Xdddd karma( ͡º ͜ʖ͡º)
#koronawirus #niebieskiepaski #zwiazki nie #heheszki
Pobierz roxet - Mirki xdddd Mój #niebieskiepaski ma covida( ͡° ʖ̯ ͡°) umiera . ( Tak wiem, że...
źródło: comment_1612566826hJHKfOltLBzZZHVpaeUa9A.jpg
  • 19
@dawid3012 tak ale ja przechodziłam źle. Nic nigdy w życiu mnie nie uziemnilo na 8 dni . Przyszło takie gówno i koniec. Czułam się jak chora psychicznie i to było najgorsze w tym wszystkim
@roxet: wkurzające jest nieco to śmianie się z dolegliwości facetów, bo czasem może być poważna rzecz ale przecież heheszki z przesady facetów więc nawet jak naprawdę będzie coś ciężko przechodził to przecież heheszki bo tak mówią memy....
wkurzające jest nieco to śmianie się z dolegliwości facetów


@xiv7: skoro wcześniej sam sie z niej śmiał, że wyolbrzymia, to mi go nie żal.

Inna sprawa, że eskalacja i dalsza wymiana ciosów nie wróży dobrze relacji. Nie żeby trzeba było ciągnąć ją na siłę mimo że druga osoba jest nie fair
@xiv7 spokojnie dbam o niego, sprawdzam mi nawet co godzinę puls i jak spadnie to od raZu dzwonię na NHS spokojnie. tylko jak ja się źle czułam to miałam nie przesadzać xdd
@Moganus za późno już mam dwójkę. To właśnie tacy jak Ty nie powinni chodzić po tym świecie bo zarażają bezobjawowo.
A tak serio to ja nigdy nie choruje ostatni raz 15 lat temu. Mieszkam w UK i ta odmiana jakaś #!$%@? bo wszyscy padają pokoleji.
@Falcon mieszkam w UK . Tu teraz wszystkich dopada po kolei. Miałam wszystkie objawy brak smaku węchu , bóle mięśni głowy a jak wstawałam.to czułam , że zaraz mam upaść. Nie wstawałam z łóżka przez 8 dni i czułam.sie jak jakaś chora psychicznie bo ciężko mi było myśleć.
Dobrze, że oboje na raz tego gówna niezłapaliśmy bo w domu roczne i dwuletnie dzieci
Miałam wszystkie objawy brak smaku węchu , bóle mięśni głowy a jak wstawałam.to czułam , że zaraz mam upaść. Nie wstawałam z łóżka przez 8 dni i czułam.sie jak jakaś chora psychicznie bo ciężko mi było myśleć.


@roxet: Po tych 8 dniach powrót do normy czy "nowa normalność" się trochę utrzymywała?

Odnośnie objawów - gdybyś miała ocenić je w skali 1-10, gdzie 10 to katar u mężczyzny a 15 to grypa,
@Falcon jest już ok ale cały czas taka nie swoja i szybciej się mecze i lekkie przymulenie zostało .
Nigdy nie miałam grupy więc ciężko mi to porównać , ale kiedyś za dzieciaka byłam bardzo chora i to był ten podobny stan tylko to przymulenie wtedy nie występowało. Takie otępienie
jest już ok ale cały czas taka nie swoja i szybciej się mecze i lekkie przymulenie zostało .


@roxet: Robiłaś może research dostępnej na chwilę obecną wiedzy, ile takie przymulenie się utrzymuje po przejściu choroby?