Wpis z mikrobloga

@Priya: Nie ma się co dziwić, lewactwo na UW jest powszechne. Od jednego wykładowcy na UW usłyszałam "dyskutujemy o pozycji kobiety w Islamie, kiedy w Polsce kobieta nie może zostać księdzem". Nie dała sobie wytłumaczyć, że w KK nigdzie na świecie kobieta nie może być księdzem.
  • Odpowiedz
= skoro go nie wyrzucili przez wszystkie lata, to nikomu w zarządach takie zachowanie nie przeszkadza.


@tomtom666: Pana Czarnka też nie wyrzucili, a co więcej było dużo kontrowersji wokół jego profesury na KUL pomimo nie opublikowania niczego od 2014 roku. Fanatycy znajdują się po obu stronach. Jednak póki co na ministrów wybierani są tylko ci z prawej strony...
  • Odpowiedz
@rzuf22: wszędzie musisz rzygiem politycznym obrzydzać ludziom czytanie?

Nie wiem, kto to czarek, wnioskuję że jakiś idiota - i właśnie utrzymywanie idioty na stanowisku w uczelni jest problemem. I nie sądzę, żeby na wysokim stanowisku w rządzie trafiło się coś gorszego niż spurek, jeśli już koniecznie chcesz politykę.
  • Odpowiedz
wszędzie musisz rzygiem politycznym obrzydzać ludziom czytanie?


@tomtom666: rzadko się udzielam na wykopie (w kwestiach nie heheszkowych) więc nie rozumiem zarzutu. Zwłaszcza, jeśli od początku wpis jest typowo nacechowany politycznie.

Nie wiem, kto to czarek


@tomtom666: Mówię o ministrze Przemysławie Czarnku.

wnioskuję że jakiś idiota


@tomtom666: Prawidłowo.

właśnie utrzymywanie idioty na stanowisku w uczelni jest problemem.


@tomtom666: Też tak sądzę, z jakiejkolwiek opcji politycznej by nie był, czy
  • Odpowiedz