Wpis z mikrobloga

#gry #mmorpg #lastepoch
Witam wszystkich Mirków (i Mirabelki oczywiście też), zastanawiam się nad kupnem Last Epoch, ale z racji dosyć starego kompa i kiepskiego internetu (LTE) nie wiem jak to będzie działało. Chciałem zapytać się, czy może jakaś dobra dusza udostępniłaby konto na jeden wieczór w przyszłym tygodniu, żebym mógł sprawdzić jak to wygląda ? wiem, że weekend każdy korzysta, dlatego proponuję dzień pracujący :)
PS. na steamie jest do kupienia za 120/130 zł, na allegro oferują klucze za 55/60, gdzie można aktywować klucz na istniejącym koncie, ktoś już coś takiego próbował ?
  • 12
no właśnie nie, jest to sprzedaż gry w postaci gifta, który aktywujesz na swoim koncie - opis z aukcji:

"Gift z grą przeznaczony wyłącznie na platformę STEAM, po otrzymaniu produktu wystarczy tylko pobrać grę z oficjalnych serwerów Steam. Nie wymaga dodatkowych aktywacji. Grę można bez problemu użytkować w Polsce, gra zostanie na zawsze przypisana do Twojego konta.

GIFT aktywujesz na swoim głównym koncie steam ( NIE WYMAGA PODAWANIA DANYCH DO KONTA) Gift
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@debren: te gifty są z innych regionów, najpewniej Rosja albo Turcja. Raczej bana za to się nie dostaje, nie wiem jak na steam, ale na battle necie to dość popularna taktyka na oszczędzanie.
60 vs 130 to jest oszczędność, na pewno. Jeśli gra jednak okaże się fajna, to nawet te 130 zł jestem w stanie bez problemu zapłacić
@debren: OK, ten sposób z VPN też jest złamaniem EULA steama. Póki co nikogo nie banują, ale zawsze trzeba wliczać czynnik ryzyka. Czasami są też kupowane przy pomocy kradzionych kart i w takim przypadku mogą zniknąć gdy bank wycofuje transakcje.
@debren: ludzie na reddicie piszą, że jak ci jakoś mocno nie zależy na multi aktualnie, to jest to dobra opcja (prace nad tą częścią im się przedłużają). Ponoć jest dobre dla fanów Grim Dawn, osób dla których POE jest zbyt hermetyczne, czy tych, którzy zawiedli się na Wolcenie. Ja sobie chyba dzisiaj kupię, bo z tego co mi pisali powinno właśnie idealnie wejść mi w gusta :)
@Jcdx: widziałem opinie, parę filmików na YT i całkiem spoko, Grim Dawn mam, w PoE swojego czasu pograłem trochę, Wolcen był zabawą na 10-12 godzin, D3 - nie kręci mnie grindowanie Szczelin przez kolejne x lat.
@ray1902: bardzo dobrze się przy niej bawiłem przez 2-3 miesiące, nie męczyło nawet mnie zaczynanie od nowa kolejną klasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wyfarmiłem postaci do końca, niestety nie mam czasu ostatnio na gry.
Ja sam preferuję gry solo, ale chyba bym się skusił na partyjkę multi tutaj.