Wpis z mikrobloga

Drugi odcinek, ostatni został tutaj nawet przyjemnie przyjęty, więc pozwolę sobie zachęcić i w tym tygodniu. Leszek Milewski i ja gadamy sobie o piłeczce, dzisiaj m.in. o studenckich czasach Dante Stipicy, udanym lądowaniu Stocha na mamuciej skoczni w Lubinie i najdroższych rzeczach jakie w życiu kupiłem (dorsz z frytkami w Jastarni na podium).

Tutaj na weszło: https://weszlo.com/2021/02/05/dwaj-zgryzliwi-tetrycy-2-bog-pod-klimczokiem-i-karton-rb-za-piatkowskiego/

Tutaj na YouTube:

#weszlo #weszlofm #ligaminus I na próbę #pilkanozna, od razu proszę o wybaczenie, jeśli się nie spodoba. ;)
Jakub_Olkiewicz - Drugi odcinek, ostatni został tutaj nawet przyjemnie przyjęty, więc...
  • 34
@iSpofforth: Średnio mamy już jak upychać wszystkie nasze produkty, żeby na siebie nie nachodziły, będziemy pewnie jeszcze trochę rotować, myślę że mogą się tetrycy przesunąć na piątek na 10.00, jak się kończy poranek. Ew. jak quiz by wskoczył na środę, to tetrycy w czwartek wieczorem, ale wtedy sobie z Kanałem Sportowym możemy podbierać publiczność. ;)

@TheTratch: Dzięki, jedno z moich ulubionych miejsc, pewnie po pandemii pierwszy cel, jaki obierzemy ;)